Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 14:51:13

В Ічнянській територіальній громаді запрацювала поліцейська станція

10.11.2021   09:05Агенцiя

У вівторок, 9 листопада, начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію в місті Ічня Прилуцького району.

На відкритті поліцейської станції також були присутні начальник Прилуцького районного відділу поліції Олександр Шульга та голова Ічнянської  територіальної громади Олена Бутурлим.

Поліцейська станція в Ічні знаходиться за адресою вулиця Вокзальна, 1. За підтримки місцевої влади будівлю обладнали всім необхідним для комфортної роботи поліції.

– Відтепер Ічнянська громада буде ще більш захищеною і безпечною. Поліцейський в режимі 24/7 знаходитиметься і житиме на території громади, постійно контактуватиме з мешканцями для своєчасного реагування на всі проблеми громади, – відзначив Володимир Нідзельський.

Дільничний офіцер Олександр Трохименко буде максимально наближений до потреб місцевих мешканців і найпершим реагуватиме на будь-які правопорушення і повідомлення громадян. Поліцейський запевнив, що на 100% готовий до виконання завдань у громаді та чудово знає її проблематику.
 

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.