Напівзаглиблені контейнери почали встановлювати і в Новозаводському районі міста
У Чернігові напівпідземні контейнери почали встановлювати на території Новозаводського району. Перші чотири 3-кубові баки днями встановлені на вулиці Толстого, поруч зі школою №24.
Розпочаті роботи і по встановленню ще одного майданчика на Толстого, на відстані кілька сотень метрів від цього. Там зараз ведуться земляні роботи.
Після облаштування майданчиків вони будуть передані на обслуговування комунального підприємства АТП-2528 Чернігівської міської ради. За словами керівника комунального підприємства Руслана Волока, за адресною програмою до 2025-го у Чернігові планують встановити 216 майданчиків для збору сміття, на яких буде 530 контейнерів і повністю відійти від санітарно непривабливих «єриків».
У 2022 році заплановане будівництво 55 майданчиків на 127 контейнерів у центральній частині міста. Зокрема, в мікрорайонах від Градецького до вул. Бойової.
Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. КП АТП-2528 та управління ЖКГ
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.