Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 червня, 16:34:55

У Чернігові вакцинувалися близько ста підлітків

08.11.2021   08:37Агенцiя

Лікар-педіатр Роман Поляков спілкується з мамою одного зі своїх пацієнтів. Пояснює, що в сімейній поліклініці Чернігова є можливість зробити вакцинацію проти COVID-19.

Адже нещодавно в Україні дітям дозволили це робити.

У приміщенні поліклініки працює пункт щеплень, де роблять імунізацію не лише дорослим, а й дітям із 12-річного віку. Вони вакцинуються тут поза чергою в робочі дні з 12 до 17 години.

Батьки по-різному ставляться до імунізації дітей від коронавірусної інфекції.

Лікарі застерігають, ризик мати ускладнення від хвороби значно вищий, ніж реакція на вакцину.
Імунолог Любов Ніконець каже, для імунізації використовують лише вакцину PFIZER. Щепити не рекомендують, якщо є анафілаксія – серйозна алергічна реакція, та інші протипокази.

Проводять імунізацію дітей не лише в сімейній поліклініці, а й у центрах масової вакцинації. Серед бажаючих щепитися проти COVID-19 здебільшого підлітки віком з 15 до 17 років, каже Любов Ніконець. За два місяці у Чернігові провакцинували вже близько ста підлітків.

 

ТРА НОВИЙ Чернігів

Останні новини Чернігівщини

Медіабаза Чернігів зібрала місцевих медійників на День журналіста 14:57

6 червня, у День журналіста, регіональний хаб Інституту масової інформації «Медіабаза Чернігів» організував зустріч для представників місцевих редакцій.

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації

У шести лікарнях на Чернігівщині створили сучасні відділення амбулаторної реабілітації 14:32

У шести медичних закладах Чернігівської області з’явилися сучасні відділення амбулаторної реабілітації. Нові простори запрацювали у Городні, Козельці, Бобровиці, Куликівці, Бахмачі та Мені. Це дозволить жителям громад – як військовослужбовцям, так і цивільним чи ветеранам – отримувати якісні реабілітаційні послуги ближче до місця проживання.

Відкрито реєстрацію на відбіркові змагання «Ігри Ветеранів 2026» зі стрільби з луку, настільного тенісу та кросфіту 12:08

Міністерство у справах ветеранів України оголосило про початок реєстрації на відбірковий етап Всеукраїнських спортивних змагань «Ігри Ветеранів 2026». Учасники змагатимуться у стрільбі з луку, настільному тенісі та кросфіті.

Відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка 12:01

Сьогодні, 9 червня, відбулася загальноміська нарада під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка. Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств Чернігівської міської ради були зібрані з метою обговорення нагальних робочих питань та координації подальшої діяльності.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:59

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.