Чернігівська область: під час ліквідації пожежі врятовано літню жінку
05 листопада о 12:12 до Служби порятунку "101" у м. Бобровиця надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку по вул. Богдана Хмельницького.
На місце події оперативно прибуло відділення 15-ї Державної пожежно-рятувальної частини в складі 5 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки. На той момент вогнем була охоплена веранда будинку. Рятувальники в апаратах захисту органів дихання та зору під час ліквідації пожежі в одній із кімнат на підлозі знайшли 70-річну власницю будинку, жінка була без свідомості. Вогнеборці винесли її на свіже повітря та до прибуття медичних працівників надавали постраждалій першу домедичну допомогу. Каретою швидкої допомоги жінку було доставлено до місцевої лікарні. Рятувальники о 12:25 пожежу локалізували, а о 12:30 остаточно ліквідували.
Ймовірно - пожежа виникла через власну необережність жінки в поводженні з вогнем.
У зв’язку з цим, рятувальники Чернігівщини вкотре звертаються до громадян із наполегливим проханням дотримуватись заходів пожежної безпеки. Будьте обережними в поводженні з вогнем, бережіть своє життя та майно.
ГУ ДСНС України у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого у 17 разів перевищував допустиму межу 12:40
Днями у м. Семенівка Новгород-Сіверського району поліцейські викрили 47-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,44 проміле).
Не подавав декларації протягом двох років – судитимуть заступника директора комунального закладу 12:19
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно заступника директора одного з комунальних закладів Чернігівського району за фактом неподання суб’єктом декларування декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ст. 366-3 КК України).
Від «Власної справи» до відшкодування збитків через війну: якою державною підтримкою може скористатися бізнес Чернігівщини 11:37
Наразі в Україні діє низка державних програм, спрямованих на підтримку підприємництва. При цьому прифронтові регіони, зокрема й Чернігівщина, мають певні переваги порівняно з іншими територіями.
З 1 квітня починається прийом заяв на зарахування дітей до 1-го класу закладів освіти міста Чернігова 11:14
Заява, встановленого зразка, про зарахування дитини до 1-го класу закладу освіти, за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає (перебуває) ця дитина, подається одним із батьків дитини (з пред'явленням документу, що посвідчує особу заявника) особисто до 29 травня 2026 року.
Підірвав навчальну гранату в багатоповерхівці: чернігівські поліцейські затримали хулігана 10:42
Поліцейські Чернігівського райуправління поліції затримали 52-річного містянина, який вчинив хуліганські дії із застосуванням навчальної гранати.