Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 січня, 10:59:16

Городнянська громада покращує стан справ в сфері охорони довкілля

05.11.2021   07:56Агенцiя

Городнянська територіальна громада та Центр “Доброчин” розпочинають реалізацію проєкту, направленого на покращення стану справ у сфері охорони довкілля в Городнянській громаді.

4 листопада 2021 року відбулось засідання робочої групи проєкту з питань оновлення Стратегії в частині охорони довкілля та її подальшої практичної реалізації.

Згідно дослідження, проведеного Програмою розвитку ООН у лютому 2020 року, 86% українців переконані, що влада приділяє недостатньо уваги вирішенню екологічних проблем. Чимало питань з охорони довкілля можуть і повинні вирішуватись на місцевому рівні. Це дає змогу врахувати екологічні інтереси населення при прийнятті рішень. Також екологічні практики мешканців громад все ще потребують особливої уваги як з боку влади, так і громадських організацій.

Охорона довкілля – назріле питання для Городнянської громади і потребує вирішення. Для покращення екологічної ситуації однозначно мають бути комплексні рішення, які включають виховання екологічної свідомості, корпоративну соціальну відповідальність бізнесу, пропагування «еко» продуктів та товарів, посилення відповідальності за забруднення, співпраця влади з місцевим населенням, тощо.

Діяльність має на меті внесення змін (оновлення) до Стратегії сталого розвитку Городнянської ОТГ на 2019–2027 роки в частині охорони довкілля та більш ефективна практична реалізація Стратегії.  

Для активної участі місцевого населення у розробці змін (актуалізації) до поточної Стратегії в частині охорони довкілля та лобіювання прийняття напрацьованих змін будуть проведені 10 «картувань» екологічних проблем громади в місті та периферійних селах територіальної громади. Результатом стануть формалізовані потреби у внесенні змін до Стратегії ОТГ в частині охорони довкілля.  

Для кращого рівня обізнаності мешканців, бізнесу та влади щодо ефективності управління сферою охорона довкілля та шляхів формування практичних навичок екологічної поведінки будуть проведені просвітницькі ЕКО Лікбези, Кава зустрічі, інформаційні зустрічі, публікації в соціальних мережах та фінальна прес конференція.


Матеріал підготовлено за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в рамках спільної ініціативи «EU4USociety». Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу».

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині державні інспектори ветмедицини проводять активну роботу у зоні спалаху АЧС

На Чернігівщині державні інспектори ветмедицини проводять активну роботу у зоні спалаху АЧС 09:56

Після виявлення вірусу африканської чуми свиней у пробах, взятих від дикого кабана, впольованого у мисливських угіддях ТОВ «Добрянкаінвестліс» МУ Олександрівського лісництва, що в Ріпкинській громаді Чернігівського району, спеціалісти державних установ ветмедицини розпочали активну роботу щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації вогнища АЧС.

До кінця січня на Чернігівщині очікується сніг та ожеледиця

До кінця січня на Чернігівщині очікується сніг та ожеледиця 08:29

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області попереджає водіїв про погіршення погодних умов, що вплине на обстановку на автодорогах.

Станом на 28 січня в Україні зафіксовано 34408 новий випадок COVID-19

Станом на 28 січня в Україні зафіксовано 34408 новий випадок COVID-19 08:27

34 408 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 28 січня 2022 року. Зокрема, захворіли 5 341 дітей та 808 медпрацівників.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:45

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 27 січня по 8:00 28 січня 2022 року

28 січня - який день, свято та прикмети

28 січня - який день, свято та прикмети 07:43

28 січня – Міжнародний день захисту персональних даних, День мобілізації зусиль проти загрози ядерної війни та Міжнародний день конструктора Lego.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини