Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 19:36:49

За позовом прокурора землю витребувано з незаконного володіння

04.11.2021   10:14Агенцiя

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 02.11.2021 задоволено позов Прилуцької окружної прокуратури в інтересах держави в особі Линовицької селищної ради щодо витребування з незаконного володіння суб'єкта господарювання земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 2 га, розташованої на території Удайцівської сільської ради Прилуцького району.

Як встановлено прокурором, земельна ділянка набута з приватної власності незаконно та за рішенням суду підлягала вилученню на користь держави. Разом з тим, з метою ухилення від повернення сільськогосподарських земель, у ході розгляду справи фізичною особою спірну земельну ділянку відчужено на користь юридичної особи, керівником якої і є ця особа.
З метою реального  захисту інтересів держави прокурором забезпечено своєчасне звернення до суду з негаторним позовом з вимогою витребувати землі у державну власність.
За результатом судового розгляду, надавши оцінку доводам сторін, позов прокурора задоволено в повному обсязі.
 

Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини