Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 03:13:52

У Холминській громаді відкрили новозбудовану амбулаторію

04.11.2021   09:04Агенцiя

Минулого тижня у Холмах відкрили новозбудовану амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Відтепер майже 5000 жителів смт Холми та 14 прилеглих сіл отримуватимуть медичні послуги належної якості.

Медичні послуги в амбулаторії надаватимуть два лікарі загальної практики сімейної медицини, три  сімейні медичні сестри, медична сестра щеплювального кабінету прибиральниця, підсобний робітник та водій.

У новій амбулаторії облаштовані кабінети для сімейних лікарів, кімнати для персоналу, кабінет профілактичних щеплень тощо. Загалом амбулаторія дуже простора, доступна для людей з інвалідністю, укомплектована необхідним обладнанням, також буде забезпечений доступ до високошвидкісного інтернету.  

Новозбудована амбулаторія також забезпечена сучасним автомобілем Renault Duster, яким користується вже сімейні лікарі.  Тож пацієнти з найвіддаленіших сіл зможуть отримати кваліфіковану медичну допомогу .
У своїх виступах всі  гості   привітали лікарів , вручили подарунки   з цією  визначною подією, побажали усім міцного здоров’я, щастя, наснаги та успіхів в житті, щоденній праці на благо їхніх родин та громади.

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.