Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 19 січня, 06:48:12

5757 судових засідань, майже 13 тис відвідувачів та 128 виявлених заборонених предметів: судова охорона Чернігівщини підсумувала службову діяльність у жовтні

02.11.2021   20:30Агенцiя

Упродовж жовтня в 17 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 5757 судових засідань (з початку року - 42560).

Під час 5-ох потенційно резонансних судових засідань заради уникнення порушень громадського порядку залучалося посилення нарядів.
Загалом через пости пропуску та охорони пройшло 12942 громадян (з початку року - 105307). В ході несення служби судовими охоронцями попереджено пронесення 128 заборонених предметів.
Такі результати службової діяльності представив відділ організації охорони та підтримання громадського порядку на сьогоднішній нараді щодо підбиття підсумків діяльності у жовтні Служби судової охорони Чернігівщини.
Так, завдяки пильності судових охоронців було припинено спроби пронесення на територію судових установ 128 небезпечних предметів, що на 21 одиницю більше ніж у вересні.
Найбільше заборонених речей виявили у Новгород-Сіверському районному суді – 41 одиницю. Далі йдуть Деснянський та Новозаводський районні суди міста Чернігова - 28 і 20 предметів відповідно.
Як і в минулі періоди найчастіше відвідувачі намагалися пронести ножі – 51 одиниця, що становить 40% від загальної кількості предметів.
Окремими питаннями розглянули стан професійного навчання особового складу, матеріально-технічне забезпечення.
Зважаючи на те, щоЧернігівська область знов потрапила до «червоної зони» епідеміологічної небезпеки, особливу увагу звернули на дотримання санітарних та протиепідемічних заходів на постах пропуску та охорони, а такожпосилення профілактичних заходівдляпопередження захворюваності на СОVID-19 серед співробітників.
За результатами наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів для підвищення ефективності діяльності управління, окреслено пріоритетні напрямки роботи на наступний період.
 
Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.
Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.


Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання

На Чернігівщині торік майже 2,5 тис. безробітних пройшли професійне навчання 16:34

Протягом 2021 року 2463 безробітних набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості. Усі - на замовлення роботодавців під конкретні робочі місця.

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади

На Чернігівщині фахівці Держпродспоживслужби взяли участь у зборах пасічників Понорницької територіальної громади 16:31

16 січня у приміщенні Понорницької селищної ради пройшли збори пасічників територіальних громад Новгород-Сіверського району.

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн

Аудитори Чернігівщини протягом січня – грудня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 61 млн грн 16:27

За результатами проведених протягом січня – грудня 2021 року заходів державного фінансового контролю фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 192,5 млн грн, та втрат через неефективні управлінські рішення на суму понад 1,3 млрд грн.

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу

Чернігівський обласний театр ляльок ім. Олександра Довженка взяв участь у святковій акції «Різдвяний караван казок» для дітей, які проживають на прифронтових територіях Донбасу 16:13

У Різдвяні Новорічні свята уся малеча країни чекає на диво і казку. Та особливої уваги і позитивних святкових емоцій потребують діти, які проживають на прифронтових територіях Донбасу.

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами

Військовослужбовця засуджено за неодноразове залишення місця служби: 3 роки за гратами 16:08

За публічного обвинувачення Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону засуджено військовослужбовця військової служби за контрактом, який повторно ухилявся від військової служби, вже маючи вирок за аналогічний злочин.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини