5757 судових засідань, майже 13 тис відвідувачів та 128 виявлених заборонених предметів: судова охорона Чернігівщини підсумувала службову діяльність у жовтні
Упродовж жовтня в 17 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 5757 судових засідань (з початку року - 42560).

Під час 5-ох потенційно резонансних судових засідань заради уникнення порушень громадського порядку залучалося посилення нарядів.
Загалом через пости пропуску та охорони пройшло 12942 громадян (з початку року - 105307). В ході несення служби судовими охоронцями попереджено пронесення 128 заборонених предметів.
Такі результати службової діяльності представив відділ організації охорони та підтримання громадського порядку на сьогоднішній нараді щодо підбиття підсумків діяльності у жовтні Служби судової охорони Чернігівщини.
Так, завдяки пильності судових охоронців було припинено спроби пронесення на територію судових установ 128 небезпечних предметів, що на 21 одиницю більше ніж у вересні.
Найбільше заборонених речей виявили у Новгород-Сіверському районному суді – 41 одиницю. Далі йдуть Деснянський та Новозаводський районні суди міста Чернігова - 28 і 20 предметів відповідно.
Як і в минулі періоди найчастіше відвідувачі намагалися пронести ножі – 51 одиниця, що становить 40% від загальної кількості предметів.
Окремими питаннями розглянули стан професійного навчання особового складу, матеріально-технічне забезпечення.
Зважаючи на те, щоЧернігівська область знов потрапила до «червоної зони» епідеміологічної небезпеки, особливу увагу звернули на дотримання санітарних та протиепідемічних заходів на постах пропуску та охорони, а такожпосилення профілактичних заходівдляпопередження захворюваності на СОVID-19 серед співробітників.
За результатами наради розроблено ряд організаційно-практичних заходів для підвищення ефективності діяльності управління, окреслено пріоритетні напрямки роботи на наступний період.
Довідка:
Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.
Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року.
Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.
Прессекретар ТУ ССО у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.