Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 18:06:27

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 347 нових випадків COVID-19

02.11.2021   20:17Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 2 листопада в області зафіксовано 347 нових випадків COVID-19.

Зокрема 96 — у Чернігівському районі (в тому числі 24 — у Чернігові), 197 — у Ніжинському, 37 — у Корюківському, 16 – у Прилуцькому, та 1 — у Новгород-Сіверському. 129 захворілих госпіталізовані.

На жаль, 24 людини померли. Висловлюємо щирі співчуття їхнім рідним та близьким.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 255 осіб: 174 — у Чернігівському районі (в тому числі 149 — у Чернігові), 40 — у Ніжинському, 15 – у Прилуцькому, по 13 – у Корюківському та Новгород-Сіверському районах.

Загалом на Чернігівщині 74 577 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 63 148 пацієнтів одужали;

– 8307 — лікуються амбулаторно;

– 1198 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1802 летальних випадки;

– 122 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели понад 8600 досліджень.

За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21

Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.

На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41

Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19

У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.

Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48

Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини