Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 січня, 03:38:59

Владислав Атрошенко закликав водіїв та мешканців міста звертатись з пропозиціями щодо покращення дорожнього руху у Чернігові

02.11.2021   13:28Агенцiя

Сьогодні, 2 листопада, на розширеній нараді з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів чернігівський міський голова Владислав Атрошенко звернувся до чернігівських автовласників та пішоходів.

 Міський голова закликав їх телефонувати на гарячу лінію до міського кол-центру (0 800 50 93 50 – номер безкоштовний) та висловлювати свої пропозиції з приводу покращення дорожнього руху у Чернігові.

- Поточне життя вносить свої корективи, тому все навколо нас, у тому числі ситуація з дорожнім рухом, швидко змінюється. Кількість автомобілів постійно збільшується, що вимагає змін та коригувань транспортних розв’язок, дорожньої розмітки, перепрограмування світлофорів, створення нових паркувальних місць, підвищення безпеки пішоходів тощо. Ми намагаємося рухатись у ногу з цими змінами і вчасно реагувати на них таким чином, щоби всім учасникам дорожнього руху було зручно. У цих питаннях ми радимося з патрульною поліцією, якій щиро вдячні за співпрацю та розумний і конструктивний діалог. Так, наприклад, був змінений часовий режим роботи світлофорів на перехресті вул. Шевченка та Олега Міхнюка, у районі Красного мосту. Після регулювання часового режиму там протягом доби практично не спостерігається заторів, за винятком дійсно пікових періодів. Також по вул. Гончій, якщо рухатись від вул. Преображенської до проспекту Перемоги, замість двох смуг руху зробити три. Це зробило проїзд цією дорогою більш зручним. На багатьох перехрестях на світлофорних об’єктах ми встановлюємо знаки поворотів, створюємо паркувальні "кишені" для автомобілів, формуємо підвищені пішохідні переходи з метою убезпечити пішоходів та робимо ще багато інших заходів, метою яких є покращення ефективності дорожнього руху у Чернігові.  Тому якщо у чернігівців є якісь розумні пропозиції, які стосуються підвищення комфорту та безпеки на дорозі – ми обов’язково розглянемо їх та котрісь втілимо у життя, - повідомив Владислав Атрошенко.

У той же час міський голова попередив, що запропоновані заходи ще будуть у кілька етапів аналізуватися відповідними управліннями, службами та профільною міською комісією. Адже далеко не завжди бачення однієї людини може збігатися з реальною користю від впровадження тих чи інших заходів. Втілюватимуться ті пропозиції, які й фахівці визнають такими, що дійсно суттєво вплинуть на поліпшення зручності та безпеки дорожнього руху.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс

На ґанку будівлі Поштової монтують ковані металеві поручні та навіс 15:52

Триває реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Поштова станція губернського казначейства», яка розташована на Валу.

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства

Збільшився розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства 15:45

У зв’язку із збільшенням розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб збільшився й розмір плати за видачу та продовження дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства.

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з лікарем первинної ланки 15:37

85,1% жителів Чернігівщини уклали декларації з педіатром, терапевтом чи сімейним лікарем у четвертому кварталі 2021 року.

 Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста

Виконком погодив демонтаж 22 рекламних вивісок, які не відповідають дизайн-коду міста 15:33

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, погодив демонтаж ще 22 тимчасових об’єктів (вивісок), які не відповідають Концепції оформлення зовнішніх фасадів будинків з об’єктами громадського призначення на території м. Чернігова (дизайн-коду міста).

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ

На вул. Шевченка, у районі Чернігівської політехніки, демонтують великогабаритний МАФ 14:48

На вул. Шевченка, навпроти школи №16, проводиться демонтаж великогабаритного МАФу.