Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 червня, 02:44:54

Чернігівські підлеглі Лавриновича відтепер їздитимуть на роботу на Bentley

13.11.2012   11:38Агенцiя

17 жовтня Відділ примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Чернігівській області отримав у безоплатне користування автомобіль Bentley Continental Flying Spur 2007 року випуску. Раніше цей автомобіль був конфіскований згідно з рішенням суду, повідомляється в «Системі реалізації конфіскованого та арештованого майна».

Автомобіль такого класу і року випуску на вторинному ринку коштує $135 000.

Правохоронні органи мають право безоплатно отримувати конфіскований товар згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. N 985.

Постанова регулює безоплатну передачу конфіскованого майна органам державної влади, закладам охорони здоров’я, освіти, соціального  забезпечення, соціального захисту, зокрема, закладам, у яких  виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим  будинкам  сімейного типу, прийомним сім’ям, будинкам  дитини при  установах  виконання покарань,  установам виконання  покарань, слідчим ізоляторам, військовим формуванням.

http://nashigroshi.org/2012/11/13/chernihivski-pidlehli-lavrynovycha-vidteper-jizdytymut-na-robotu-na-bentley/

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини