На 15 кілометрах траси Ніжин - Прилуки облаштовано освітлення
У процесі ремонту дороги Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин на ділянці Ніжин - Прилуки на 15 км дороги встановлено зовнішнє штучне освітлення. Це ділянки траси по п'яти населеним пунктам: с. Колісники, с. Хвилівка, с. Талалаївка, с. Велика Дорога, с. Товкачівка. Запрацює освітлення після введення об'єкту ремонту в експлуатацію.

Нагадаємо, впродовж 2020 - 2021 років реалізований проєкт з ремонту ділянки Ніжин - Прилуки протяжністю 75 кілометрів. Протяжність - 75 кілометрів. Від перехрестя з дорогою М-02 в районі села Зруб до перехрестя з дорогою Н-07 поблизу села Заїзд. Станом на жовтень 2021 ремонт практично завершений, йде оформлення документів для введення відремонтованої дороги в експлуатацію.
Підрядна організація - ТОВ "СП "АВТОСТРАДА".
Ремонт включає:
- влаштування нового посиленого дорожнього покриття (товщина близько 40 см);
- укріплення узбіччя;
- ремонт 7 мостів;
- облаштування дорожньої обстановки (розмітка, знаки, металеве бар’єрне огородження, напрямні стовпчики тощо);
- встановлення освітлення та відеокамер у населених пунктах.
Разом з оновленням покриття, вживаємо також заходи по його збереженню від перевантажених фур. Зараз між селами Талалаївка та Хвилівка Ніжинського району облаштовується другий в області WIM-майданчик для автоматичного зважування вантажівок у русі. Наразі встановлені металеві ферми, де буде кріпитися обладнання, та металеве бар'єрне огородження. Згодом розпочнуться роботи з монтажу електроніки. Підрядна організація - ТОВ "Інтеграл Сістемс".
Автодорога Р-67 Чернігів - Ніжин - Прилуки - Пирятин поєднує між собою міжнародні автодороги М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі, М-02 Кіпті-Глухів-Бачівськ, М-03 Київ-Харків-Довжанський та національну Н-07 Київ-Суми-Юнаківка. Є найкоротшим виходом з центральної України (Полтава, Кропивницький, Дніпро) у напрямку країн Балтії через КПП «Нові Яриловичі». Забезпечує зв'язок між Чернігівською і Полтавською областями. З’єднує ряд адміністративних центрів - обласного і районних. Ремонт цієї дороги також є інвестицією у розвиток економіки Чернігівської області. Адже у цій місцевості розміщено чимало бюджетоутворюючих підприємств.
Дорога відремонтована уперше за 50 років з часів її побудови.
У 2022 році планується оновлення інших ділянок траси Р-67: Чернігів - Ніжин, від Прилук до межі з Полтавською областю.
Усього у 2021 році у Чернігівській області в рамках Програми президента України "Велике будівництво" планується відремонтувати 182 кілометри доріг державного значення.
Служба автомобільних доріг у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.