За минулу добу в Чернігівській області виявлено 1113 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 29 жовтня в області зафіксовано 1113 нових випадків COVID-19.
Зокрема 634 — у Чернігівському районі (в тому числі 432 — у Чернігові), 331 — у Ніжинському, 83 — у Прилуцькому, 39 — у Новгород-Сіверському районі та 26 — у Корюківському. 99 захворілих госпіталізовані.
На жаль, 25 людей померли. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким.
За минулу добу від коронавірусної хвороби в області одужали 567 осіб (83 лікувалися у медзакладах): 321 — у Чернігівському районі (в тому числі 285 — у Чернігові), 134 — у Ніжинському, 60 — у Корюківському, 32 — у Новгород-Сіверському районі та 20 — у Прилуцькому.
Загалом на Чернігівщині 72 290 випадків захворювання COVID-19, з них:
– 62 503 пацієнти одужали;
– 6754 — лікуються амбулаторно;
– 1172 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1739 летальних випадків;
– 122 особи померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели близько 3 200 досліджень.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
24 грудня: цей день в Україні і світі 08:38
День 1400 Російська агресія - Day 1400 Russian aggression
Чернігівські медіа-2025: у пошуках себе та ресурсів 14:00
2025 рік для медіаспільноти Чернігівщини став роком виживання, адаптації та переосмислення ролі медіа в умовах війни, фінансових обмежень і безпекових викликів.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.