Наймолодшими мамами стали три 14-річні жительки Чернігівської області
Природний рух населення в Чернігівській області за січень-вересень 2012 року
За січень-вересень 2012 р. в Чернігівській області народилися 7652 малюки (3964 хлопчики та 3688 дівчаток), що на 2,7% більше, ніж за відповідний період 2011 р.
Показник народжуваності зріс з 9,1 до 9,4 у розрахунку на 1000 наявного населення. Найвищим він був у Корюківському районі (11,5‰), а найменшим – у Коропському (8,1‰).
Традиційно, більшість жінок народила першу дитину (50,6% усіх народжених), понад третину (35,4%) – другу. Третю й більше дитину зважилися народити 1069 жінок. Троє з них народили дев’яту, двоє – десяту та одна – одинадцяту за рахунком дитину. Майже кожен четвертий малюк народився в матерів, які не перебували в зареєстрованому шлюбі.
Середній вік жінок, що народжували, складав 27 років. Наймолодшими мамами стали три 14-річні жительки області, а найстарша – народила першу дитину в 53 роки. Серед народжених було 82 двійні та одна трійня.
У січні-вересні 2012р. в області померло на 51 особу менше, ніж за цей же період минулого року (15008 проти 15059). Рівень смертності склав 18,5 у розрахунку на 1000 наявного населення.
Чисельність наявного населення області на 1 жовтня 2012 р., за попередніми розрахунками, склала 1081,7 тис. осіб.
Останні новини Чернігівщини
Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36
У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.
На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39
Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.
17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.