24 напівзаглиблені контейнери для сміття установлять у Чернігові найближчим часом
У Чернігові найближчим часом біля будинків, які обслуговують КП «Деснянське» та «ЖЕК-10», установлять 24 напівзаглиблені контейнери. Вони вже надійшли до Чернігова і знаходяться на майданчику КП «АТП-2528».
Згідно з адресною програмою у місті планують замість сміттєпроводів встановити більше 200 сучасних контейнерних майданчиків і повністю відійти від санітарно непривабливих, так званих, кубових євро "баків". Сучасні напівзаглиблені контейнери виробляють в Чехії.
Нагадаємо, програма розрахована на 5 років. До 2025-го мають облаштувати 216 майданчиків для збору сміття, на яких буде 530 контейнерів.
У цьому році на території, яку обслуговує ЖЕК-10, додатково встановлять ще 88 контейнерів на 38 майданчиках.
У 2022 році заплановане будівництво 55 майданчиків на 127 контейнерів у центральній частині міста.
За інф. КП «АТП 2528»
Останні новини Чернігівщини
Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57
Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55
Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.
Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53
Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).
Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36
Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.