Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 20 квітня, 05:29:51

12 850 однорічних сіянців сосни звичайної на площі 2,7 гектарів висадили у лісовому масиві біля села Пакуль

29.10.2021   09:31Агенцiя

Суха тепла осінь – це справді гаряча пора для лісівників. Пожежонебезпечний період триває, адже підступний вогонь може знищити не лише лісові масиви, а й багаторічну працю лісівників.

В розпалі й найбільш відповідальна справа - осіння лісовідновлювана кампанія. Цьогоріч лісівники садять ліс, підтримуючи Всеукраїнську акцію «Створюємо ліси разом» та Президентську ініціативу «Зелена країна».

У Державному підприємстві «Чернігівське лісове господарство» приємно вражені екологічною активністю всієї Чернігівської громади. Адже бажаючих посадити своє дерево і стати частинкою Всеукраїнської акції значно більше, аніж у попередні роки.

Благородна справа об’єднала студентську та учнівську молодь, науковців та педагогів, аграріїв, представників бізнесу та журналістів, жителів громади та лісівників у Пакульському лісництві Чернігівського лісгоспу.

12 850 однорічних сіянців сосни звичайної на площі 2,7 гектарів висадили 26 жовтня у лісовому масиві біля села Пакуль Михайло-Коцюбинської селищної територіальної громади Чернігівського району на зрубі 2021 року. Відповідно до схеми змішування лісових культур 5:1, другорядні породи будуть висаджені на цій ділянці згодом.

Садити ліс необхідно правильно, тому перед початку роботи головний лісничий ДП «Чернігівський лісгосп» Володимир Єленич провів майстер-клас, розповів про особливості вирощування лісів у зоні Полісся та про вплив зміни клімату на лісогосподарську діяльність підприємства.

Взявши до рук меч Колесова і тендітні стрункі молоді деревця учасники акції швидко освоїлися і взялися до роботи на ділянці посадки.
Кілька годин спільної праці, і можна одразу побачити результат – позаду зеленіють рядочки молодих сосен, які через кілька десятків років завдяки турботливому догляду лісівників будуть справжніми зеленими велетнями. Втомлені, але натхненні по завершенню доброї справи учасники еко-акції отримали подарунки та мали змогу поділитися враженнями куштуючи смачну лісову каша, чай і смаколики.




ДП «Чернігівський лісгосп» щиро дякує усім учасникам Акції за активність, відповідальність та небайдужість:

 Представникам Національного університету "Чернігівська політехніка": Кафедра аграрних технологій та лісового господарства Навчально-наукового інституту бізнесу природокористування і туризму під керівництвом завідувача кафедри, кандидата економічних наук, доцента Михайла Селінного, Коледжу економіки і технологій, здобувачі вищої освіти за спеціальністю "Лісове господарство" НУ "Чернігівська політехніка".

 Вихованцям Пакульського шкільного лісництва, учням Пакульського закладу ЗСО I-III ст. під керівницвом педагога освітнього закладу Анни Маківчук.

 Працівникам підприємства ТОВ "Еко-енерджі Україна".

 Студентці 4 курсу Національного університету, яка проходила виробничу практику в ДП "Чернігівський лісгосп" Оксані Василенко.

 Представникам Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства.

 Активним представникам Михайло-Коцюбинської ОТГ і жителям Пакульського старостинського округу.

Переконані, що посаджений ліс у дружньому колі та із гарним настроєм матиме гідне майбутнє і даруватиме радість оточуючим! Створюємо ліси разом!
За інформацією ДП «Чернігівський лісгосп»

Останні новини Чернігівщини

«Трагедія в Драмі» — прем’єра документального проєкту-розслідування Суспільного 10:50

19 квітня о 19:00 на ютуб-каналі Суспільне Чернігів відбудеться прем'єра документального проєкту «Трагедія в Драмі».

Ярмаркували у Чернігові: яких працівників шукають місцеві підприємства? 10:39

Яку роботу та умови праці пропонують, говорили на ярмарку вакансій етичного бізнесу в Чернігові. Захід відбувся з ініціативи Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) за фінансування народу Японії та за сприяння Чернігівської обласної служби зайнятості.

Спільний проєкт міста Чернігова, уряду Німеччини та UNDP в Україні 10:30

Наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів», який фінансується урядом Німеччини. Реалізує проєкт німецька компанія GIZ та Програма розвитку ООН (UNDP) в Україні.

Чи високі ризики відбудови/відновлення об’єктів соціальної інфраструктури, пошкодженої внаслідок російської агресії в Чернігові? 10:13

Наявність ризиків під час моніторингу визначали аналітики громадської організації «Агенція міських ініціатив».

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:44

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини