Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 00:23:43

10 листопада 2021 року закінчується період спрощеного митного оформлення транспортних засобів

29.10.2021   09:13Агенцiя

Чернігівська митниця нагадує, що 10 листопада 2021 року закінчується період спрощеного митного оформлення транспортних засобів, ввезених на митну територію України. Для учасників АТО/ООС цей період діє до 8 лютого 2022 року.

Про це повідомляє "Чернігівський монітор" з посиланням на сторінку Чернігівської митниці

Останнім часом на митниці утворюються черги транспорту, у тому числі того, що підпадає під дію законів України від 15.04.2021 № 1402-ІХ та № 1403-ІХ.

- Якщо у вересні співробітниками митного поста «Нові Яриловичі» здійснювалось митне оформлення на виїзд біля 20 таких транспортних засобів, то в останні дні жовтня здійснюється оформлення більше 40 зазначених автомобілів за добу, - йдеться у повідомленні відомства.

Через те, що більшість автомобілів знаходились на митній території України з порушенням митного законодавства (недотримання вимог та умов митних режимів), то митникам витрачають багато часу на проведення митного огляду транспортного засобу, отримання пояснень громадян, оформлення протоколу про порушення митних правил займають одну-дві години при виїзді та до години при повторному в’їзді.

- Митницею вживаються заходи щодо збільшення кількості особового складу чергових змін за рахунок інших підрозділів та перерозподілу інспекторського складу між напрямками. У той же час в останні дні навантаження на особовий склад підрозділів митниці зросло вдвічі також внаслідок захворюваності на COVID-19 серед посадових осіб. Отже, просимо врахувати зазначену інформацію та не відкладати митне оформлення транспортного засобу у спрощеному порядку на останні дні, - повідомляє відомство.

Для уникнення витрачання часу на очікування в черзі для митного оформлення транспортного засобу громадянин має право звернутися до будь-якого митного органу на всій митній території України. Контактна інформація митних органів України знаходиться за посиланням https://customs.gov.ua/contacts. Громадянин може обрати будь-який пункт пропуску для автомобільного сполучення для вивезення транспортного засобу за межі митної території України (https://customs.gov.ua/posts).

За останні два місяці Чернігівською митницею оформлено у митний режим імпорту (випуск у вільний обіг) 1 176 транспортних засобів, які підпадали під дію законів України від 15.04.2021 № 1402-ІХ та № 1403-ІХ.
 

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.