Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 листопада, 01:25:56

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 871 особу

28.10.2021   19:20Агенцiя

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 28 жовтня в області щеплено першою та другою дозою 435 947 людей.

Зокрема:

- вакциною AstraZeneca – 75 790 (47 622  перша доза та 28 168 друга);

- вакциною CoronaVac – 158 225 (89 929  перша доза та 68 296  друга);

- вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 156 418 (90 395  перша доза та 66 023 друга);

- вакциною Moderna (United States) – 45 514 (23 339  перша доза та 22 175  друга).

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 6 871  особу:

 - вакциною AstraZeneca – 2 568 (2 204  перша доза та 364 друга);

 - вакциною CoronaVac – 2 545 (2 259  перша доза та 286 друга);

 - вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech) – 1 758 (1 075  перша доза та 683 друга).

За повідомленням Чернігівського обласного
 центру громадського здоров’я

Останні новини Чернігівщини

Чернігівські гімнастки вибороли перемоги на чемпіонаті області та сформували збірну для участі в чемпіонаті України 14:50

31 жовтня до 01 листопада у Чернігові відбувся чемпіонат Чернігівської області з художньої гімнастики, який традиційно зібрав найсильніших спортсменок регіону.

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові

«єРобота»: переселенка та ветеранка із Запоріжжя відкрила з нуля бізнес у Чернігові 14:48

Наталя Буц переїхала до Чернігова із Запоріжжя півтора роки тому. Вона – учасниця бойових дій, медикиня з багаторічним досвідом, а ще – сильна та цілеспрямована жінка.

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові

Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43

Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів

Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39

Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини