Непогашений недопалок призвів до трагедії
12 листопада о 23:11 у смт Гончарівське Чернігівського району в одній з квартир 4-поверхового житлового будинку сталася пожежа.
Непогашений недопалок призвів до трагедії
Зі слів сусідів в оселі самотньо проживав 46-річний господар. Чоловік перебував на пенсії, зловживав алкоголем, перетворивши власну оселю на справжній “притон”. Ввечері люди відчули запах диму в своїх помешканнях та зателефонували по “101”.
Оперативно до місця пригоди прибула пожежна команда місцевої військової частини, а згодом на допомогу і рятувальники з селища М.-Коцюбинське. На той час одна з кімнат квартири була вже повністю охоплена вогнем. Нажаль допомогти чоловіку вже було нічим. Причиною трагедії послужила необережність під час паління господаря, який перебував у стані алкогольного сп’яніння.
Внаслідок пожежі вогнем знищено майно, пошкоджено облицювання стін.
Слід зазначити, що з початку року на Чернігівщині від небезпечних факторів вогню загинуло 85 осіб, ще 22 отримали травми. З цієї трагічної статистики, 40 громадян проявили необережність при палінні.
Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області вкотре застерігає: щоб уникнути пожежі й тим самим убезпечити себе та життя оточуючих Вас людей, будьте обережні під час куріння. Слідкуйте, щоб іскри не потрапили на білизну чи покриття підлоги, ретельно гасіть недопалки. Ні в якому разі не куріть у ліжку або сидячи на дивані, у кріслі тощо, особливо після вживання алкоголю. Ви можете непомітно заснути, випустити з рук недопалок і стати винуватцем лиха.
Управління Держтехногенбезпеки у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові переглядають вартість транспортної роботи: тариф для пасажирів не змінюється 17:14
Вартість проїзду для пасажирів громадського транспорту міста Чернігова не змінюється.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили та затримали грабіжника 16:39
Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили та розшукали зловмисника, який вчинив грабіж і втік.
Чернігівські податківці провели зустріч з аграріями з питань подання таблиць даних платника ПДВ 16:08
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відбулась робоча зустріч з представниками аграрного сектору регіону.
У Чернігові відбувся «Діалог з громадами» за участю міністра соцполітики 15:44
Днями в Чернігові працював міністр соціальної політики, сімʼї та єдності Денис Улютін. Разом із командою Мінсоцполітики, начальником ОВА В’ячеславом Чаусом, його заступниками, головою обласної ради Оленою Дмитренко, очільником МВА Дмитром Брижинським і представниками від ТГ області взяв участь у зустрічі «Діалог із громадами» на майданчику Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.