Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 08:00:45

На 317 пацієнтів з COVID-19 у стаціонарах міських лікарень Чернігова - лише четверо вакцинованих

27.10.2021   10:51Агенцiя

На щотижневій розширеній нараді в міській раді сьогодні, 26 жовтня, традиційно обговорили стан поширення захворюваності на коронавірусну інфекцію у Чернігові.

За словами генерального директора Чернігівської міської лікарні №2 Владислава Кухаря, на сьогоднішній день спостерігається стрімке зростання кількості хворих на COVID-19. Загальна кількість хворих значно перевищує минулорічні показники. За прогнозами, тенденція до зростання буде до середини листопада, а вже потім очікується зменшення показників.

- Таких показників у місті ще не було. Найближчі два тижні ми очікуємо збільшення кількості як захворілих, так і тих, хто буде надходити до стаціонару, - сказав він.

У Чернігові за минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 1141 особа, 446 - одужали, 206 госпіталізували, 126 - виписали з лікарні. На жаль, померло 26 осіб. Завантаженість місць у профільних відділеннях лікарень хворими на коронавірус сьогодні складає 71,2%, це 317 осіб.

Наразі з 317 госпіталізованих хворих вакциновані - лише четверо. Загалом з 1 вересня цього року захворіло 3187 осіб, з них вакцинованих – лише 254.

- Ці цифри дуже яскраво говорять про те, що вакцинація мінімізує ризик захворюваності на COVID-19. Серед вакцинованих хворіє мінімальна кількість, і перебіг хвороби у них набагато легше. Хворіють здебільшого невакциновані, і в них важкий перебіг хвороби. Сподіваюсь, більша кількість людей зрозуміє, що треба вакцинуватися. І тоді 2022 рік буде набагато спокійнішим, ніж 2021-й, - прокоментував цю інформацію чернігівський міський голова Владислав Атрошенко.

За словами Владислава Кухаря, у місті зросли темпи масової вакцинації населення проти COVID-19. Місто до кінця року може вийти на показник у 60-70% вакцинованих.

Наразі першою дозою щеплено 73 279 осіб (31,2% дорослого населення). Повний курс вакцинації пройшли 54 227 людей (23,1%). Зокрема, у Чернігівській міській раді вакциновано 80,2% працівників (минулого тижня - 77%).

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».