Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 07:56:29

Чернігівщина готується до негоди: відбулися командно-штабні навчання

25.10.2021   09:32Агенцiя

Минуло тижня дорожники, надзвичайники та правоохоронці відпрацювали координацію спільних дій в умовах зимової негоди.

Відповідні відомства у Чернігівській області та представники органів обласної влади взяли участь у всеукраїнських командно-штабних навчаннях з питань забезпечення безперебійного руху автотранспорту у осінньо-зимовий період 2021-2022 років, організованого Укравтодором. Ключове завдання – запобігти виникненню надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення під час екстремальних погодних умов. Участь у навчанні взяли представники Укравтодору, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті, представники регіональних та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та Служб автомобільних доріг в областях.

В ході навчань відпрацьовано алгоритм дій під час екстремальних погодних умов, організацію міжвідомчої та міжобласної взаємодії щодо своєчасного обмеження руху та контроль за дотриманням обмежень у період негоди. Проведений огляд баз дислокації дорожньої техніки та спецтехніки ДСНС, яка буде залучатись до зимового утримання та ліквідації надзвичайних ситуацій у зимовий період.
За експлуатаційне утримання доріг загального користування в осінньо-зимовий період відповідають Служба автомобільних доріг у Чернігівській області (ділянки державних трас міжнародного, національного, регіонального та територіального значення) та Управління капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації (дороги місцевого значення – обласні та сільські).

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області практично завершила основні заходи з підготовки дорожнього господарства області для сталої роботи в осінньо-зимовий період. Загальна протяжність мережі доріг державного значення, що у підпорядкуванні відомства, – 2953 км.

Проведення робіт з експлуатаційного утримання державних доріг Чернігівської області в цей в зимовий період буде здійснюватися силами підрядних організацій  ТОВ «Автомагістраль Південь», ТОВ «СУНП «Автострада», ТОВ «ШБУ-77», а також Представництва «Азвірт ММС».Наразі завершуються роботи з накопичення протиожеледних матеріалів та підготовки техніки до роботи в зимовий період. Станом на жовтень на 85% покрита планова потреба у протиожеледних матеріалах. Визначено понад дві сотні одиниць техніки, яка буде працювати на дорогах Чернігівщини. Це: піскорозкидачі, солерозподілювачі, наватажувачі, бульдозери, автогрейдери, роторні снігоочищувачі, інша снігоочисна техніка. Заготовлено ремонтні суміші (холодний асфальтобетон) для аварійних робіт у зимовий період. Для тимчасового відстою транспортних засобів в зимовий період на дорогах державного значення Чернігівської області визначено 17 майданчиків. Трохи згодом будуть проводитись роботи по встановленню тимчасових «зимових» дорожніх знаків та сигнальних віх.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".