Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 00:00:31

За підозрою у вбивстві рідного дядька мешканця Чернігівського району триматимуть під вартою

25.10.2021   08:20Агенцiя

Чернігівською окружною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом протиправного заподіяння смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 КК України).

Досудовим слідством встановлено, що 15 жовтня поточного року 31-річний мешканець Чернігівського району, який вже раніше був судимий за вбивство, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння в будинку свого рідного дядька у с. Мньов, під час сварки завдав йому декілька ударів сокирою по голові, від яких потерпілий помер на місці події.
Деснянським районним судом м. Чернігова задоволено клопотання прокурора і обрано підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою відносно.
Наразі чоловік перебуває у ДУ «Чернігівський слідчий ізолятор».

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


За інформацією Чернігівської окружної прокуратури

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини