Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 30 січня, 07:15:05

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

22.10.2021   14:23Агенцiя

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Відповідно до рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради роботи було розпочато 20 вересня, а їх закінчення заплановане на 24 жовтня.

Зазначені роботи було проведено з метою запобігання виникненню аварійних ситуацій на сталевому трубопроводі збудованому у 1983 році. Сталеві труби замінено на поліетиленові класу ПЕ 100 SDR 17. Окрім цього, відбулася заміна засувок, встановлення пожежних гідрантів, заміна існуючих колодязів на нові залізобетонні та перепідключення споживачів.

Для забезпечення руху автомобільного транспорту до моменту природного ущільнення місця прокладання водопроводу воно тимчасово засипається сколом асфальту. Така технологія добре зарекомендувала себе в місті Чернігові і дозволяє не тільки зекономити кошти, але й забезпечує безпечність руху транспорту на місці виконання робіт. Остаточне асфальтування місця проведення місця робіт буде виконано навесні 2022 року.

 

За інф. КП "Чернігівводоканал"

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.