Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 27 листопада, 07:35:45

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані

19.10.2021   15:35Агенцiя

У Чернігові за минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 665 осіб, одужали 294, госпіталізували 153, виписали з лікарні 101. На жаль, померли 15 людей. Завантаженість ліжок хворими на коронавірус на сьогодні складає 93,2%, це 275 осіб.

Такі цифри озвучив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар на щотижневій розширеній нараді в міській раді сьогодні, 19 жовтня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що на даний час ситуація у місті - контрольована. Але при цьому, оголошення червоного рівня епідеміологічної небезпеки все ж таки можливе, і тоді у місті вживатимуться додаткові протиепідемічні заходи. Тому зараз усі повинні ретельно дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції, частіше мити руки. Також в черговий раз він закликав усіх людей про необхідність вакцинуватися проти COVID-19.

- Статистика, яка є, яскраво свідчить про те, що вакцина мінімізує ризики захворювання. Якщо й відбудеться захворювання, воно буде з мінімальними симптомами, - сказав Владислав Атрошенко.

Загалом по місту наразі першою дозою вакцини проти COVID-19 щеплено 64220 осіб (27,4%), повністю закінчили курс вакцинації 50866 (21,7%) містян.

- На сьогоднішній день населення відповідальніше ставиться до цього питання. У нас зростає щодобова кількість вакцинованих, і таким чином щотижнева кількість, - додав Владислав Кухар.

Починаючи з 1 вересня, у Чернігові захворіли на COVID-19 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані. При цьому, серед тих людей, які вакцинувалися та захворіли, є зо два десятки людей, які занедужали після першої вакцинації, або відразу після другої, оскільки у них ще не виробилися антитіла.

- Якщо взяти загальну цифру кількості вакцинованих обома дозами – понад 50 тисяч осіб, і цифру тих, хто захворів після вакцинації – 114, то виходить мізерний відсоток таких хворих - 0,2%. Це майже нульова статистика захворюваності серед вакцинованих. Якби у нас було загалом 100 тисяч вакцинованих, я думаю, ми би пережили цей сезон спокійно, без зайвих хвилювань. Показники кількості хворих у вересні цього року трошки більше, ніж минулого. Але кількість госпіталізованих, які потребують кисневої підтримки – більше у декілька разів, — сказав Владислав Атрошенко.

Міський голова нагадав, що місто планує закупити ще одну кисневу станцію, яка дозволить збільшити кількість ліжок, під’єднаних до кисню. Наразі тендер на відповідну закупівлю вже оголошений. Через тиждень-два відповідне обладнання буде закуплене.Прес-служба Чернігівської міської ради
 

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».