Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 листопада, 08:49:19

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня

19.10.2021   14:23Агенцiя

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що до цього питання необхідно підійти дуже зважено та відповідально. Зокрема, спочатку треба провести опитування серед щонайменше 2000 батьків по усім класам, щоби вивчити їхню думку з цього приводу. А вже після цього не пізніше ранку четверга оголосити дату початку осінніх шкільних канікул.

- Багато батьків планували щось на ці канікули. Я би просив провести опитування серед батьків по класам стосовно пропозиції розпочати їх пізніше. Такий варіант є розумним з точки зору епідеміологічної ситуації, оскільки тоді, як раз через тиждень, можливе оголошення локдауну. Також це дає можливість дітям зайвий тиждень навчатися у очному режимі, що дуже бажано було би для дітей. Оскільки очне навчання дає кращі знання. Я прошу дуже уважно вивчити думку батьків з цього приводу, щоби потім не було збурень. Зробіть хоча би мінімальне опитування, щоби почути думку батьків, - зазначив міський голова.

За словами начальника управління освіти міської ради Василя Білогури, наразі усі школи та дитячі садки працюють у штатному режимі. Відвідуваність – приблизно на рівні минулого тижня. По школам близько 17% відсутніх дітей, по дитсадкам – 47%. Серед захворілих на COVID-19 – 22 учні, й відповідно 496 дітей з 16 класів - на самоізоляції. У дитсадках – захворіло 3 дитини, на самоізоляції 3 групи різних дитсадків.

Крім того, керівник міського управління освіти нагадав, що з 8 листопада вступає в дію наказ МОЗУ щодо обов’язкової вакцинації, зокрема, серед педагогічних працівників для того, щоб мати доступ до роботи.

- Фактично у червоній зоні можуть працювати заклади загальної середньої освіти, в яких вакциновані 100% співробітників. На сьогодні по місту є лише три заклади, де вакциновано більше 90% працівників. Це школи № 4 (98%), № 17 (97%) та № 36 (93%). Середній показник по вакцинації працівників у закладах загальної середньої освіти міста – 84%. У закладах дошкільної освіти – 86% працівників. Є окремі заклади, де вакциновано практично 100% співробітників. Тому далі нам треба буде визначатися і коригувати режим роботи, - повідомив Василь Білогура.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 07:53

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року

Капітальні інвестиції в Чернігівській області в січні–вересні 2021 року 07:45

У січні–вересні 2021р. на розвиток економіки Чернігівщини використано 4,2 млрд.грн капітальних інвестицій. Майже всі вони (99% загального обсягу) вкладені в матеріальні активи.

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА

У яких громадах Чернігівщини є поліцейські станції? МАПА 07:27

За ініціативи начальника Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимира Нідзельського розроблений унікальний проєкт – інтерактивна карта поліцейських станцій у територіальних громадах Чернігівщини.

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо

Джеймс Мейс: читаємо та шануємо 07:22

Чому Україна стала близькою для Мейса? Чому саме цій людині з іншого континенту та культурного середовища судилося стати одним з перших, хто на високому науковому рівні розповів Україні та світові про трагедію Голодомору? Чому ми мусимо читати публіцистику Мейса знову і знову?

30 листопада - який день, свято та прикмети

30 листопада - який день, свято та прикмети 07:19

У цей день світ відзначає день свійських тварин, день слонів "Слоновін", день захисту інформації, день пам'яті жертв застосування хімічної зброї, міжнародний день "Міста за життя".