Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 грудня, 21:38:04

Роботи були виконані, але далеко не в тому обсязі, який передбачався укладеним договором

12.11.2012   08:25

Набув чиності вирок Борзнянського районного суду за кримінальною справою, порушеною Управлінням СБ України в Чернігівській області за фактом неправомірного заволодіння коштами, які призначалися для реконструкції об'єктів соціального призначення.

Встановлено, що декілька років тому комерційне підприємство уклало угоду з сільською радою одного з районів області на виконання робіт з реконструкції приміщення дитячого садка під амбулаторію та отримало на свій рахунок кошти з державного бюджету.

Роботи були виконані, але далеко не в тому обсязі, який передбачався укладеним договором. У ході розслідування кримінальної справи співробітники СБУ встановили, що до офіційних звітних документів були внесені недостовірні дані стосовно підрядних робіт. Ці відомості вносилися за вказівкою керівника приватного підприємства, яке проводило реконструкцію. У результаті інтересам держави було завдано збитків на суму понад 166 тис. грн., а приміщення дитячого садка так і залишилось нереконструйованим.
 
Розглянувши матеріали кримінальної справи, суд визнав зловмисника винним у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 Кримінального кодексу України, та призначив йому покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік та 6 місяців і позбавлення права обіймати керівні посади протягом 2 років. Також за рішенням суду з засудженого буде стягнуто суму заподіяних ним збитків.

 

Останні новини Чернігівщини

 На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів

На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43

У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:40

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Чернігів розширив соціальні послуги для сімей із дітьми завдяки проєкту ЮНІСЕФ 11:31

8 грудня в Чернігові відбулося засідання Координаційної ради з реалізації Стратегії забезпечення права кожної дитини на зростання в сімейному оточенні на 2024–2028 роки.

11 грудня: цей день в Україні і світі

11 грудня: цей день в Україні і світі 09:22

День 1387 Російська агресія - Day 1387 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини