Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 травня, 03:09:59

У Сосниці День Захисників та Захисниць України відзначили велопробігом

15.10.2021   09:59Агенцiя

На велосипедах та з іменами загиблих у війні на Сході земляків – у Сосниці День Захисників та Захисниць України відзначили велопробігом. Взяти у ньому участь могли всі бажаючі, навіть ті, в кого велосипеду нема.

Частина учасників велопробігу – на своїх двоколісних. Для тих у кого не було – поставили рожеві велосипеди з безкоштовного прокату.

Ініціаторка пробігу Оксана Амірова – мати солдата загиблого у війні на Сході України.

"В першу чергу – це пам'ять про наших хлопців. По-друге – нагадування що все ж таки, на жаль, в нашій країні йде війна. Щоб люди задумалися, можливо, нам треба щось змінити, щоб у майбутньому у дітей і онуків наших громадян не було вибору – захищати Україну чи ні, щоб завжди був мир. От для цього така була моя пропозиція. І в цей день особисто моя дитина, вона ще раз проживе з нами".

На одяг учасники велопробігу почепили листки. На них – імена солдатів із Сосницької громади – учасників війни на Сході, що загинули. Шість прізвищ чоловіків. Їм було від 20 до 33 років.

Серед учасників велопробігу половина – діти.

Чому до пробігу залучили дітей пояснив Віталій Супрун.

"Моя впевненість, що боронити і захищати землю можна тільки, якщо її любиш, а щоб любити потрібно її знати. Для того ми і організовуємо велопробіги, щоб молодь, діти дізнавались більше про історію свого рідного краю, про свою землю".

Маршрут проходив колом – завершився там, де і починався. Тетяна Бєлокурова – мати одного з загиблих солдатів. Ім’я її сина Олександра також вшанували цим велопробігом. Хлопець загинув на сході 6 років тому.

"Контрактники, добровольці – вони всі йшли туди свідомо і захищали свою країну, свої будинки, мам, сестер, дружин, дітей. Тому пам'ять про них повинна бути завжди – не тільки у святкові дні. Тому я вважаю, це дуже потрібно, для нас це дуже важливо", – говорить мати заглибого воїна Тетяна Бєлокурова.

джерело

Останні новини Чернігівщини

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин

З 30 травня Укрзалізниця додає ще 6 рейсів за маршрутом Чернігів-Ніжин 16:25

В Укрзалізниці повідомили про покращення сполучення деблокованими регіонами, а тому додає ще 6 рейсів Чернігів - Ніжин та зворотно, з 30 травня

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців

У Ніжині проводять екскурсії для вимушених переселенців 16:21

На сьогодні в Ніжині налічується 2500 внутрішньо переміщених осіб.

“Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". Виставка карикатур у Чернігові. ФОТОРЕПОРТАЖ 16:16

"Якщо ворог смішний, то він вже не страшний". 27 травня у Туристичному інформаційному центрі відкрилася Міжнародна виставка політичних та антивоєнних карикатур у межах міжнародного конкурсу під гаслом "Русскій воєнний корабель, іди на …!".

   На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями

На Чернігівщині не вистачає «робочих рук»: які професії найбільше затребувані роботодавцями 16:13

На сьогодні у базі даних Чернігівської обласної служби зайнятості налічується 337 вакансій.

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців

ГО «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає активних переселенців 11:35

Громадська організація «КРИМSOS» та агентство ООН у справах біженців в Україні шукає проактивних переселенців та прагне допомогти внутрішньо переміщеним особам (ВПО) у розв'язанні задач і викликів, з якими вони стикаються самі чи в громадах, де проживають.