Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 04:24:53

Чернігів: обвал спортзалу в колегіумі № 11. ФОТО

10.11.2012   15:35

9 листопада у Чернігівському колегіумі № 11, що по проспекту Миру, 137, під час проведення ремонтних робіт по утепленню фундаменту будівлі початкової школи сталося руйнування прибудованого спортзалу.

Чернігів: обвал спортзалу в колегіумі № 11

Чернігів: обвал спортзалу в колегіумі № 11

Спочатку о 17:30 обрушилась зовнішня стіна, а о 23:40 відбулось руйнування несучих стін та покрівлі прибудованого у 1951 році спортивного залу для проведення занять з учнями початкових класів. Жертв та постраждалих нема. Збитки встановлюються. Учбовий процес не перервано.

Ймовірна причина руйнування споруди - порушення регламентних робіт ТОВ "Монтаж-енергобуд".

10 листопада питання щодо ліквідації наслідків надзвичайної події розглянуто під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Чернігівської міської ради.

З цим, міським головою поставлені завдання відповідним службам щодо відновлення тепло- та електропостачання колегіуму, завершення робіт по утепленню фундаменту, розбору зруйнованих конструктивних елементів та проведення робіт по відновленню будівлі.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.