Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 червня, 11:14:38

Адвокатурі Чернігівщини – 90 років!

10.11.2012   11:27

З 11 листопада 1922 року бере свій початок адвокатура України. Саме цього дня першою в Україні була створена Чернігівська губернська колегія захисників. Згодом були організовані Київська, Одеська, Полтавська, Харківська, Волинська, Донецька та Подільська колегії.

9 листопада в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка відбулися урочисті збори, присвячені 90-річчю створення Чернігівської губернської колегії захисників.

У святковому засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, адвокати області, члени Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України, делегації адвокатів від регіонів України, Брянської області Російської Федерації, Гомельської області Республіки Білорусь, судді, прокурори, слідчі, керівники обласних відомчих органів виконавчої влади, Інституту історії, етнології та правознавства Чернігівського національного педагогічного університету, юридичного факультету Чернігівського державного технологічного університету, представники засобів масової інформації.

У своєму вітальному слові заступник голови облдержадміністрації Олександр Шанойло підкреслив, що сучасний розвиток України як демократичної, соціальної, правової держави неможливий без належного функціонування правових інститутів, діяльність яких спрямована на захист прав і свобод людини. Одним із таких інститутів є адвокатура.

Він також зазначив, що сьогоденна українська адвокатура – це понад 500 адвокатських об’єднань різних форм і типів, майже 30 тисяч адвокатів. Упродовж всієї історії незалежної України вони активно втілюють в життя принципи верховенства права, надійно стоять на захисті прав людини в усіх сферах суспільного життя.

Вітаючи адвокатів, Олександр Шанойло висловив їм вдячність за високий професіоналізм, справедливість, уважне ставлення до людських проблем, побажав нових професійних звершень, натхнення та успіхів у нелегкій справі – справі захисту конституційних прав і свобод громадянина, забезпечення кожної людини кваліфікованою правовою допомогою.

«Упевнений, що сумлінне виконання своїх обов’язків, безкомпромісність працівників адвокатури, помножені на досвід і знання, сприятимуть подальшому розвитку України як демократичної і правової держави», - наголосив він.

Зі своїми вітаннями до присутніх також звернулися Валентин Мельничук, Олександр Соколов, колеги адвокати з Російської Федерації та Республіки Білорусь, представники прокуратури, судів, управління Служби безпеки України в Чернігівській області, духовенства. Усі вони побажали адвокатам Чернігівщини мужності й витримки у відстоюванні справедливості, неупередженості й непохитності та вірності ідеалам правди.
 

Останні новини Чернігівщини

Оформила доставку товару, а натомість втратила 80 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян бути обачними під час торгових операцій в Інтернеті 10:37

Поліцейські застерігають мешканців Чернігівщини від шахрайств в Інтернеті під час купівлі-продажу товарів.

Понад 68 тисяч ВПО зареєстровано в регіоні: найбільше переселенців – в Чернігівському районі 10:35

Щоб всебічно забезпечити їх права та інтереси, соціальний захист, працевлаштування, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги в області майже рік діє Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при ОДА.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:32

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.

18 червня: цей день в Україні і світі

18 червня: цей день в Україні і світі 10:30

ДЕНЬ 846 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 846 RUSSIAN AGRESSION

 Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії

Жінки Чернігівщини освоюють чоловічі професії 12:04

Таку тенденцію останнім часом спостерігають у службі зайнятості. На Чернігівщині наразі налічується близько 5 тисяч офіційних безробітних. Серед них 77,5 % жінок. На початок червня у базі даних служби зайнятості налічувалось 799 вакансій, на кожну з яких було 6 претендентів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини