Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 травня, 17:44:23

Владислав Атрошенко: питання оновлення транспортної моделі Чернігова є актуальним і реалізовувати ми його будемо обов'язково

08.10.2021   17:48Агенцiя

На черговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради погодили зміни до Програми розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки.

З метою сталого функціонування електротранспорту та подальшого його розвитку рішенням Чернігівської міської ради від 21 серпня 2018 року 33/VII-3 було затверджено Програму розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки.

У зв’язку з тим, що комунальним підприємством «Чернігівське тролейбусне управління» міської ради вже впроваджено низку заходів Програми, виникла необхідність здійснити перегляд її складових та відповідних видатків.

Зокрема пропонується збільшення шляхом перерозподілу у 2022 році видатків на такі важливі заходи для стабільної роботи та розвитку електротранспорту, як:

Капітальний ремонт кабельних ліній 10 кВ.
Капітальний ремонт тролейбусів
Придбання спецавтотранспорту та обладнання.
Капітальні ремонти технологічних споруд КП «ЧТУ» ЧМР.
При цьому збережено видатки на першочергові заходи:

Придбання низькопідлогових енергоефективних тролейбусів.
Реконструкція, капітальний ремонт та оновлення контактної мережі тролейбуса.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко наголосив на тому, що у випадку, якщо місто зможе повністю або частково залучити кредитні кошти по лізинговій програмі на заміну транспортної моделі Чернігова, то до Програми розвитку електротранспорту доведеться вносити більш суттєві зміни.

- У випадку залучення кредитних коштів у нас буде нова техніка та 100% валідація. Це означає, що необхідно буде оплачувати перевезення всіх пільгових категорій населення. В інший спосіб мотивувати перевізників піти на суттєві видатки на оновлення парку транспорту ми не зможемо. Ми зараз пригальмували цей процес через те, що ми не розуміємо ресурсу, який нам потрібен на проходження опалювального сезону. Але питання оновлення транспортної моделі Чернігова є актуальним і реалізовувати ми його будемо обов'язково, - заявив міський голова.

Також Владислав Атрошенко розказав, що раніше розглядалась можливість закупівлі для Чернігова автобусів, які працюють на газу. Такий транспорт був би більш корисним для міста з точки зору екології. Проте зростання ціни на газ на ринку, на сьогоднішній день, робить використання транспорту, який працює на газу, економічно невигідним. Ситуація на ринку стрімко змінюється і невідомо чи знизиться ціна газу у подальшому. Але у будь-якому разі заміна транспортної моделі Чернігова та оновлення автопарку пасажирських перевезень залишається однією з найпріорітетніших задач нашого міста.  Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 25 травня 15:27

У Чернігівській області 25 травня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі

Понад 230 українських дітей здобувають українську освіту у Варшавській школі 14:43

У Варшаві з середині квітня відкрилася унікальна школа – Варшавська українська школа (ВШколУ) – в ній навчаються українські діти, родини яких знайшли прихисток у Польщі.

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower

Рятівники та громади Чернігівщини отримають сонячні панелі від провідного світового виробника SunPower 12:34

Енергосистема Чернігівщина зазнала значних руйнувань через активні бойові дії та свідомі удари ворога по об’єктам критичної інфраструктури.

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині

Мобільний сервісний центр МВС відновив свою діяльність та знову вирушив у дорогу на Чернігівщині 12:20

Нещодавно для організації його стабільної роботи навіть у найвіддаленіших куточках області було передано сучасне обладнання для доступу до швидкісного інтернету «Старлінк».

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня

За добу на Чернігівщині виявлено 189 вибухонебезпечних предметів — інформація від ГУ ДСНС в області станом на ранок 26 травня 12:15

За добу групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ДСНС 34 рази залучалися до знешкодження вибухонебезпечних предметів та виявили і вилучили 189 таких предметів.