З 11 жовтня в Чернігові розпочнуть опалювальний сезон
Опалювальний сезон 2021-2022 років на території міста Чернігова розпочнеться з 11 жовтня 2021 року. Таке розпорядження чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав сьогодні.
«Акціонерному товариству «Облтеплокомуненерго», комунальному енергогенеруючому підрозділу «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірма «ТехНова», приватному підприємству «Спеціальна енергетична компанія», підприємствам та організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні, розпочати постачання теплової енергії до закладів охорони здоров’я, освіти, соціального захисту населення, житлового фонду всіх форм власності та управління, інших споживачів теплової енергії з 08:00 год. 11 жовтня 2021 року», - зазначено в розпорядженні.
Керівники підприємств, закладів, установ та організацій м. Чернігова незалежно від форм власності та підпорядкування, надавачі послуг з управління багатоквартирними будинками, послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, голови правлінь ОСББ мають у зв'язку з цим організувати підготовку внутрішніх теплових мереж підпорядкованих об’єктів до подачі теплової енергії, своєчасно вживати заходів щодо усунення причин, які заважають розпочати обігрів приміщень, тримати на контролі початок опалювального сезону та дотримання температурного режиму.
Раніше цього ж дня розпочати опалювальний сезон з 11 жовтня, зважаючи на погодні умови і чисельні звернення мешканців міста, рекомендувала міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44
Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.
Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33
З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.
Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10
У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.
Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35
Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.