За минулу добу в Чернігівській області виявлено 448 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 жовтня в області зафіксовано 448 нових випадків COVID-19. Зокрема 175 — у Чернігівському районі (в тому числі 111 — у Чернігові), 141 — у Ніжинському, 90 — у Корюківському, 37 — у Новгород-Сіверському та 5 – у Прилуцькому. 59 захворілих госпіталізовані.
На жаль, маємо 8 летальних випадків. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали 18 осіб: 3 — у Новгород-Сіверському районі, 8 — у Ніжинському та 7 — у Чернігівському (всі мешканці Чернігова).
Загалом на Чернігівщині 62 594 випадки захворювання COVID-19, з них:
– 57 927 пацієнтів одужали;
– 2470 — лікуються амбулаторно;
– 558 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;
– 1522 — летальних випадки;
– 117 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в області провели понад 2500 досліджень.
За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.
За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
До уваги водіїв! Тимчасово ускладнено рух по вулиці Воскресенській, 23 08:27
У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 100 мм по вулиці Воскресенській, 23, тимчасово ускладнено рух транспорту в зоні виконання робіт.
Повідомлено про підозру “директору” філії агропідприємства, яке окупанти привласнили на Луганщині 08:26
Депутат селищної ради Старобільського району після окупації Луганської області добровільно обійняв посаду директора філіалу агрокомпанії та схиляв колишніх працівників до співпраці з ворожою владою.
25 лютого: цей день в Україні і світі 08:24
День 1463 Російська агресія - Day 1463 Russian aggression
Компенсації для роботодавців від служби зайнятості 15:28
У 2025 році на Чернігівщині завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсації від служби зайнятості надано 700 роботодавцям. Їм виплачено 20,8 млн грн.
Зареєструвала ТОВ на окупованій Луганщині та платила податки в бюджет держави-агресора — повідомлено про підозру підприємиці 15:21
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жительці міста Луганськ у фінансуванні тероризму (ч. 1 ст. 258-5 КК України).