У Чернігові підтримку від міста отримають ще 158 сімей з малюками
У Чернігові кожна родина при народженні дитини отримує підтримку від міста. Одноразові виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності, яка розроблена за ініціативи чернігівського міського голови і направлена на покращення демографічної ситуації в місті.
Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 7 жовтня погодив черговий список таких сімей.
Тож у жовтні матеріальну допомогу від міста отримають 158 чернігівських сімей з немовлятами. Загальна сума виплат – 1,285 млн грн.
А саме:
89 сімей - по 5 тис.грн на першу дитину – на загальну суму 445 000 грн
54 сім'ї - по 10 тис.грн на другу дитину – на загальну суму 540 000 грн;
14 сімей - по 20 тис.грн на третю дитину – на загальну суму 280 000 гривень;
1 сім'я, в якій народилася двійня – на загальну суму 20 000 гривень.
Нагадуємо, що така матеріальна допомога видається батькам, які постійно проживають з дитиною та мають свідоцтво про її народження, а також зареєстровані в місті Чернігові.
Загалом у поточному році така матеріальна допомога надана 1275 сім'ям на загальну суму понад 11 млн грн. У 2020 її отримали 1713 родин з малюками на загальну суму понад 15 млн грн.
Програма підтримки народжуваності у місті Чернігові на 2017-2022 роки затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 21.09.2017 року №23/VII-3 зі змінами №27/VII-6, №35/VII-15. Пакет необхідних документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, батьки подають до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради (вул.Шевченка, 9). Звернутися за допомогою можна протягом року з дня народження дитини.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.