До 80-х роковин трагедії Бабиного Яру
6 жовтня 2021 року в урочищі “Березовий рів” у Чернігові пройшов жалобний захід з нагоди 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, участь в якому взяли і представники Чернігівського обласного філармонійного центру.
Цього року вшановуються 80-ті роковини від початку масових розстрілів, здійснених гітлерівцями у київському Бабиному Яру. Бабин Яр – місце пам’яті та некрополь близько 100 тисяч цивільних громадян і військовополонених, розстріляних нацистами у 1941-1943 роках. Трагедія стала символом “Голокосту від куль” і нацистської політики масового знищення людей.
Більшість населених пунктів України мають свої “бабини яри”. Урочище Березовий Рів є місцем пам’яті про жертви Голокосту та інших громадян у Чернігові – одне з чотирьох, де розстрілювали євреїв.
Вшановуючи загиблих, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Жанна Шерстюк, заступник голови Чернігівської обласної ради Дмитро Блауш, секретар Чернігівської міськради Олександр Ломако, представники національно-культурних товариств та громадськість поклали квіти до пам’ятного знаку жертвам трагедії.
Провів захід артист філармонійного центру Дмитро Обєдніков.
Прес-центр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.