Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 серпня, 08:25:15

Забезпечення навчальних та медичних закладів безпечною і якісною питною водою – на особливому контролі

04.10.2021   11:28Агенцiя

Забезпечення навчальних та медичних закладів безпечною і якісною питною водою – на особливому контролі Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області. Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 року №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Co-2» (зі змінами), для запобігання поширенню інфекційних хвороб та недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації, на виконання протоколу №25 від 3 вересня 2021 року засідання Чернігівської обласної комісії з питань техногенної безпеки і надзвичайних ситуацій спеціалісти Держпродспоживслужби Чернігівщини у 3-ому кварталі здійснили 882 заходи державного нагляду (контролю) та комісійних перевірок дитячих садків, шкіл і закладів охорони здоров’я щодо безпечності та якості питної води.

Акредитованими лабораторіями досліджено 860 проб питної води за мікробіологічними і 836 – за санітарно-хімічними показниками. У 144 випадках досліджені зразки води не відповідали вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

Відхилення були виявлені в закладах освіти Борзнянської, Прилуцької, Городнянської, Ічнянської міських рад, Талалаївської, Сосницької, Сновської, Дмитрівської, Куликівської, Ріпкинської, Лосинівської, Козелецької селищних рад, Комарівської, Височанської, Гончарівської, Киселівської, Новобілоуської, Іванівської, Вертіївської, Талалаївської, Кіптівської сільських рад.

Зокрема, у закладах дошкільної освіти досліджено 736 проб води питної. У 49 випадках виявлені відхилення, більшість з яких - за санітарно-хімічними показниками.

Із 910 проб, взятих у загальноосвітніх школах, відхилення за мікробіологічними і санітарно-хімічними показниками виявлені у 95 випадках.

У 50 зразках питної води із закладів охорони здоров’я відхилень за досліджуваними показниками не виявлено.

Також протягом 3-ого кварталу відповідно до бюджетної програми КПКВК 1209040 відібрано і досліджено у Чернігівській регіональній державній лабораторії Державної служби  України з питань безпечності харчових продуктів  та захисту споживачів 66 проб питної води за мікробіологічними і 68 - за санітарно-хімічними показниками. Відхилення виявлені у 3 випадках за мікробіологічними показниками.

Головне управління надало суб’єктам господарювання 34 рекомендаційні листи стосовно безпечності та якості питної води і 30 відповідних листів надіслано місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

 

Головне управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову

У Чернігові з 20 серпня стартує проєкт «Єдині», який допоможе перейти в спілкуванні на українську мову 18:14

Чернігів приєднався до реалізації мовного проєкту «Єдині», головним напрямком якого є підтримка тих, хто має бажання перейти в спілкуванні на українську мову. Стартує він у нашому місті 20 серпня.

Чернігівська стрільчиня Галина Авраменко виборола срібну медаль на Чемпіонаті світу з кульової стрільби

Чернігівська стрільчиня Галина Авраменко виборола срібну медаль на Чемпіонаті світу з кульової стрільби 18:12

З 1 до 9 серпня у французькому місті Шатору проходить Чемпіонат світу з кульової стрільби.

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини