Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 19 березня, 23:27:32

Використати зілля не доведеться

09.11.2012   15:28Агенцiя

Зранку, 8 листопада в зону прикордонно-митного контролю міжнародного автомобільного пункту пропуску "Нові Яриловичі", під керуванням громадянина Республіки Білорусь Дмитра А., на в?їзд в Україну прибув легковий автомобіль марки "Опель".

В рамках проведення спільної операції "Наркостоп - 2012", з метою протидії незаконному переміщенню через державний кордон наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, виходячи з оцінки аналізу ризиків прикордонний наряд ініціював поглиблений огляд автомобіля спеціальною спільною прикордонно-митною оглядовою групою. До огляду залучили також і службову собаку Багіру.

В ході поглибленого огляду автомобіля та особистого огляду його пасажирів заборонених речей не виявлено, а ось сам водій привернув до себе прискіпливу увагу правоохоронців.

За результатами проведення його особистого огляду в задній кишені брюк, в шкарпетці на правій нозі та під натільною білизною виявлено чотири пакунки з речовиною темно-коричневого кольору (попередньо марихуана) загальною вагою 14 грам.

Громадянин разом з автомобілем зараз знаходиться у Чернігівській митниці, де і зроблять аналіз вилученої речовини.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник  

Останні новини Чернігівщини

Уряд запускає кешбек на пальне — українці зможуть отримати від 5% до 15% компенсації 12:17

Зростання цін на пальне має глобальні причини і пов'язане з війною на Близькому Сході та її наслідками для світових енергетичних ринків. Держава реагує на ці виклики, щоб захистити добробут громадян.

 Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові

Чернігівські стрільці здобувають медалі на чемпіонаті України у Львові 12:16

Вітаємо вихованців Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Олену Костевич та Ігоря Солов’я, які здобули золото у вправі ПП-мікст.

Псевдобанкіри заволоділи коштами жінки у сумі понад 55 тисяч гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 12:13

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки та уникати операцій з переказу грошей на невідомі рахунки.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:01

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 12 чернігівців, за знищене — троє 10:57

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 19 березня затвердив чергові рішення комісій із розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України.