Поліцейські Чернігівщини скерували до суду справу серійних квартирних крадіїв
Вчора слідчий поліції завершив досудове розслідування та передав прокурору для направлення до суду обвинувальний акт щодо членів міжрегіональної організованої злочинної групи, які скоїли низку квартирних крадіжок в містах Чернігів, Прилуки та Ічня.
Поліцейські встановили, що в лютому-квітні 2021 року зловмисники обікрали близько десяти домівок у різних населених пунктах. Вони спеціалізувалися на крадіжках ювелірних прикрас, техніки та грошей. Загальна сума завданих потерпілим збитків склала майже 170 000 гривень.

В ході огляду місць подій співробітники кримінальної поліції Чернігівського і Прилуцького районів та Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області знайшли деякі спільні риси. Проникнення до помешкань відбулося шляхом підбору ключів до вхідних дверей. Всюди поруч з місцями злочинів свідки помічали легковик. Правоохоронці встановили, що авто належить 33-річному сумчанину і воно активно курсувало маршрутами Сумщина – Київщина – Чернігівщина».
6 квітня співробітники кримінальної поліції затримали гастролерів під час скоєння злочину. Троє сумчан обікрали квартиру в спальному районі Чернігова і якраз пакували в квартирі золоті і срібні прикраси та ноутбук. При огляді їхнього автомобіля правоохоронці виявили частину викрадених раніше речей та грошей, а також гранату Ф-1.
В ході подальшої перевірки правоохоронці встановили, що власник автомобіля обкрадав квартири разом із двома товаришами із Сум. Одному з них 32 роки, іншому – 28 років.
Всіх трьох осіб поліція затримала в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Поліцейські зібрали ґрунтовну доказову базу та 22 вересня повідомили мешканцям Сумщини про підозру у скоєнні злочинів, передбачених:
- частиною 3 статті 28 Кримінального кодексу України (вчинення злочину групою осіб);
- частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України – крадіжка, поєднана з проникненням у приміщення.
28 вересня правоохоронці скерували обвинувальний акт у кримінальному провадженні до суду. Учасникам організованої злочинної групи загрожує позбавлення волі на строк до шести років.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03
Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.
9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41
За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).
Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19
Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.
Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54
Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.
Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32
З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.