Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 05:27:38

На Чернігівщині поліцейські повідомили про підозру співробітнику лісництва у підробленні документів і розтраті майна

28.09.2021   20:09Агенцiя

Вчора слідчі Новгород-Сіверського районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури повідомили про підозру співробітнику місцевого лісництва.

Підозрюваний здійснив службове підроблення та розтрату бюджетних коштів у сумі 300 тисяч гривень.



В ході досудового розслідування поліцейські встановили, що посадовець спеціалізованого лісогосподарського підприємства вніс у наряд-акт на виконання робіт завідомо неправдиві відомості щодо кількості та сорту пиломатеріалу. Чоловік зазначив, що для будівництва тимчасової споруди (альтанки) було витрачено більше 78 м³ готової продукції на суму понад 300 000 грн. Проте, при огляді споруди поліція виявила, що для її будівництва фактично використано лише 15 м³ матеріалів. Це значно менше, ніж за даними первинних документів.

Також працівник лісництва вніс до наряду-акту завідомо неправдиві відомості стосовно особи, якій видано наряд, та якою роботу здано. У подальшому зловмисник передав неправдивий документ до бухгалтерії підприємства, як документ первинного бухгалтерського обліку.

За цим фактом слідчі відкрили провадження:

- за частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення). Максимальна санкція покарання – обмеженням волі до трьох років;

- за частиною 2 статті 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем), що карається обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нині поліцейські перевіряють інших посадових осіб лісгоспу на причетність до скоєння цього правопорушення.

Сектор комунікації
поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22

Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).

 Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH

Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21

Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень

«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17

Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.

У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19

Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.