Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою
Державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску через державний кордон здійснюється посилений прикордонний контроль.
Порушень державного кордону України не допущено, пункти пропуску, які за рішенням Уряду продовжують свою роботу, працюють безперебійно, безпеку осіб, що перетинають державний кордон персоналом прикордонного загону забезпечено.
На ділянці Чернігівського прикордонного загону функціонує 3 пункти пропуску через державний кордон України : міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Нові Яриловичі», міжнародний автомобільний пункт пропуску «Славутич».
З 20 по 27 вересня 2021 року на Чернігівщині, через державний кордон України у встановленому порядку пропущено 12.6 тис. осіб та 6.2 тис. транспортних засобів, таким чином за тиждень зафіксовано зменшення кількості пропущених через державний кордон громадян на 19% та збільшення кількості пропущених через державний кордон транспортних засобів на 2%.
Мобільний додаток для контролю режиму самоізоляції «Вдома» встановлено 2.6 тис. особам.
Пропущено за наявності повного курсу щеплення від COVID-19 - 235 осіб.
Не пропущено через державний кордон 53 особи.
До адміністративної відповідальності з прикордонних питань притягнуто 34 особи, яких оштрафовано на 39.9 тис. гривень та у 10 випадках для прийняття правового рішення матеріали направлено до суду.
В пунктах пропуску 22 іноземцям вручено 22 постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксованого в автоматичному режимі на території України.
Начальник прес-служби
підполковник Галина ШЕХОВЦОВА
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression