Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 20:03:34

Розкотав тісто, а лаваш не вийшов

09.11.2012   09:06

Співробітниками Головного відділу податкової міліції у ході проведення оперативних заходів припинено діяльність підпільного цеху з виробництва лавашів.

лаваші

лаваші

У ході проведення перевірки податківці встановили, що виробництво ла-вашів здійснював "підприємливий ділок" без державної реєстрації в якості суб'єкта господарювання та без будь-яких документів дозвільного характеру.

У результаті - з незаконного обігу вилучені електродухові шафи у кількос-ті 2 шт., електропіч, тістоміс, устаткування для запаювання пакетів, ваги елект-ронні, столи метало-алюмінієві для розкатування тіста у кількості 9 шт., піддони для заготовок у кількості 13 шт., заготовки для виготовлення лавашів 360 шт.

Усього вилучено ТМЦ на загальну суму 82,7 тис. грн. Проводиться подальша перевірка.

Останні новини Чернігівщини

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

Громади Чернігівщини першими відкриють літню сесію Програми I_CAN 12:29

У червні представники територіальних громад Чернігівської області першими в Україні долучаться до літньої сесії Національної навчальної програми з управління публічними інвестиціями I_CAN.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:27

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.