У Новгород-Сіверській територіальній громаді запрацювала поліцейська станція
Начальник Головного управління Нацполіції у Чернігівській області Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у селі Чайкине Новгород-Сіверського району.
На відкритті поліцейської станції також були присутні керівник Новгород-Сіверського районного відділу поліції Андрій Водолазкін та міська голова Людмила Ткаченко. Саме вона вручила ключі від станції поліцейському офіцеру Віктору Сузіку.
– Новгород-Сіверська громада одна з найбільших за територією не лише на Чернігівщині, а й в Україні. Тому вкрай важливо, аби всі її мешканці, що живуть навіть у найвіддаленіших куточках громади, почувалися у безпеці. Ще на початку цього року на сесії міської ради ми затвердили програму «Поліцейський офіцер громади». І зараз всіляко підтримуємо відкриття поліцейських станцій. Так, у Чайкиному ми відремонтували приміщення та забезпечили необхідними меблями і оргтехнікою поліцейську станцію, — говорить Людмила Ткаченко.
Поліцейський офіцер громади Віктор Сузік буде максимально наближений до всіх потреб громади і найперший реагуватиме на будь-які правопорушення.
– Поліцейський не лише тут працюватиме, а й житиме. Відтепер він не їздитиме щодня до районного відділу поліції за 50-60 кілометрів, а на місці займатиметься своєю роботою: реагуватиме на повідомлення громадян, буде запобігати і протидіяти злочинності, – відзначив Володимир Нідзельський.
У підпорядкуванні поліцейського Віктора Сузіка не лише Чайкине, а й більше 10 прилеглих населених пунктів Новгород-Сіверської громади. Офіцер має 17-річний досвід роботи дільничним, тому повністю готовий до виконання всіх свої завдань у громаді та чудово знає її проблематику.
Сектор комунікації
поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:27
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 пожежу.
На Чернігівщині суд виніс вирок ґвалтівнику малолітньої дитини 11:23
Ніжинський міськрайонний суд виніс вирок мешканцю Ніжинського району, який у 2025 році зґвалтував свою 12-річну падчерку. Його засуджено до 15 років позбавлення волі.
Поліція документує наслідки ворожих атак по мирному населенню Чернігівщини: поранена жінка 11:22
Минулої доби ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. У м.Сновськ Корюківського району внаслідок влучання БпЛА по території приватного підприємства зазнала поранення 68-річна цивільна жінка.
11 червня: цей день в Україні і світі 08:20
День 1567 Російська агресія - Day 1567 Russian aggression
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу щодо директора підприємства, через порушення правил безпеки якого загинув працівник 15:48
Слідчі слідчого відділення Новгород-Сіверського райвідділу поліції під процесуальним керівництвом Новгород-Сіверської окружної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо директора однієї з філій підприємства, через порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві якого, загинув працівник.