Зловживання службовим становищем - підозрюється колишній директор одного з провідних медичних закладів Чернігова
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури колишньому генеральному директору одного з комунальних медичних закладів Чернігівської обласної ради у спосіб, передбачений ст. 135 КПК України, повідомлено підозру за ч. 1 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем).
Як установлено розслідуванням, у 2020 році тоді ще виконувач обов'язків керівника закладу уклав з фізичною особою підприємцем договір щодо отримання послуг консультування з питань комерційної діяльності й управління, хоча це, відповідно до своїх функціональних обов’язків, мали б виконувати підпорядковані йому працівники підприємства. Після чого він підписав акти здачі – прийняття робіт та платіжні доручення, на підставі яких з рахунків КП на рахунки вказаного ФОП було перераховано понад 130 тис. грн, чим завдано істотної шкоди інтересам комунального медичного закладу.
Досудове розслідування триває.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Пресслужба Чернігівської обласної прокуратури
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!
Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48
Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.