Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 6 листопада, 17:07:26

На Чернігівщині повністю вакциновано від COVID-19 понад 16% населення

20.09.2021   15:06Агенцiя

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 вересня в області щеплено 304 855 осіб (37,4% від загальної кількості населення).

З них:

— першою дозою — 170 399 (20,9% від загальної кількості населення);

— двома дозами — 134 456 (16,5%).

Загалом кількість вакцинованих від COVID-19 осіб за минулий тиждень збільшилася на 2,2 відсоткові пункти (+17 708 людей), зокрема:

— щеплених першою дозою — на 1,3 в.п. (+10 467);

— щеплених двома дозами — на 0,9 в.п. (+7 241).

Нагадуємо, що вакцинація – єдиний засіб не допустити чергового локдауну.

За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

За інформацією Чернігівського обласного
центру громадського здоров’я

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39

Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.

Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17

Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами

Колектив Чернігівської обласної лікарні в чергове ділився своєю кров’ю 15:12

30 жовтня Чернігівська обласна лікарня спільно з Чернігівським обласним центром крові організували та провели день добровільної донації крові серед колективу медичного закладу. Метою заходу було залучення якомога більшої кількості здорових людей до донорства крові.

Поліція встановлює обставини вибуху на Новгород-Сіверщині, внаслідок якого травмувалися двоє неповнолітніх 14:29

Сьогодні вдень до поліції надійшло повідомлення про те, що в лісі на території Понорницької громади Новгород-Сіверського району внаслідок вибуху зазнали травм двоє 15-річних хлопців.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини