Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 03:13:12

46 призовників з Чернігівщини урочисто відправили до війська

08.11.2012   13:26

В рамках призовної кампанії "Осінь-2012" у Чернігові біля військово-історичного музею ім. В. Тарновського відбулись урочисті проводи призовників до війська.

46 призовників з Чернігівщини урочисто відправили до війська

46 призовників з Чернігівщини урочисто відправили до війська

46 юнаків з області служитимуть в Броварському окремому полку радіоелектронної боротьби, підрозділах Головного Управління розвідки Міністерства оборони України та Чернігівському 3-му мотострілецькому батальйоні Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України. 

В урочистостях взяли участь заступник начальника Територіального управління  "Північ" з виховної та соціально-психологічної роботи полковник Станіслав Гончар, військовий комісар Чернігівського обласного військового комісаріату полковник Костянтин Нікулін, представники Чернігівської обласної держадміністрації, обласної ради ветеранів війни, вихованці Чернігівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою та мешканці міста.

 - Служіть чесно своїй Батьківщині, не посоромте рідний чернігівський край, - звернувся до призовників полковник Нікулін. - Не забувайте, що відтепер ви удостоєні високо звання "Захисника Вітчизни".

Під час проводів солісти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України виконали для присутніх українські пісні, вихованці ліцею вручили призовникам подарунки на ратну службу, а також відбулися показові виступи воїнів Державної прикордонної служби України та Внутрішніх військ МВС України.

Своєю чергою полковник Станіслав Гончар вручив грамоту за хорошу службу від Командувача Сухопутних військ Збройних Сил України старшому солдату Максиму Цявці. Солдат із селища Гончарівське, недавно проходив строкову військову службу в Окремому Полку Президента України. 

Загалом цієї осені 660 юнаків з Чернігівщини поповнять лави Збройних Сил України та інших силових структур держави. Останні відправки призовників до війська відбудуться 24 листопада.
 

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.