У Чернігові державні виконавці через камери «безпечного міста» знаходять арештовані за борги авто
У Чернігові державні виконавці отримали доступ до інноваційної системи «Безпечне місто», яка передбачає цілодобове відеоспостереження на дорогах, в’їздах і виїздах з населеного пункту та інших громадських місцях.
Завдяки цьому процедура розшуку арештованих за борги транспортних засобів значно пришвидшується.
Плідна співпраця фахівців Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) з профільними органами та органами місцевого самоврядування щодо розшуку та вилучення арештованих транспортних засобів вже в перші дні дала результат.
Так, у Чернігові державні виконавці оперативно розшукали та затримали автотранспортний засіб чоловіка, який тривалий час повною мірою не сплачував дитячі кошти, через що допустив утворення 60-тисячного аліментного боргу.
Відтепер батьку, який ігнорував економічні права своєї неповнолітньої дитини, доведеться повністю погасити всю суму заборгованості, аби знову сісти за кермо власного автомобіля. В іншому випадку – транспортний засіб буде реалізований на електронних торгах арештованим майном, кошти від якого будуть спрямовані на погашення заборгованості по аліментах.
Останні новини Чернігівщини
В Чернігівському районі під час пожежі загинули троє людей: поліція розслідує обставини трагедії 14:50
9 лютого до поліції надійшло повідомлення про пожежу в одному з домоволодінь в селищі Ріпки Чернігівського району.
У Чернігові викрито групу медиків, які оформлювали фіктивну непридатність до служби 14:47
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу організованого злочинного угруповання медиків, які налагодили корупційну схему ухилення від мобілізації
Надзвичайні події в області за останню добу 11:43
Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та 7 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок надзвичайної ситуації та небезпечних подій загинули 4 особи.
У 2025 році ПРООН допомогла Чернігівщині розчистити майже 14 тисяч тонн завалів 11:42
У минулому році розчистити майже 14 тисяч тонн завалів допомогла Чернігівщині Програма розвитку ООН (ПРООН). Організація за фінансування Уряду Японії провела демонтаж пошкоджених будівель, розчищення територій і сортування відходів у трьох громадах області. Зокрема, було охоплено 57 локацій в Чернігівській, Іванівській та Куликівській ТГ. При цьому демонтовано 46 будівель і розчищено 11 громадських просторів.
10 лютого: цей день в Україні і світі 08:48
День 1448 Російська агресія - Day 1448 Russian aggression