Хто переміг у конкурсі “Прилуки — місто краси й затишку”
У четвер, 16 вересня у сесійній залі Прилуцької міської ради відбулося нагородження учасників конкурсу “Прилуки — місто краси й затишку”, на кращий благоустрій території.
Конкурс “Прилуки — місто краси й затишку”, присвячений відзначенню 30-річчя незалежності України, проходив відповідно до Правил благоустрою території м. Прилуки, з метою поліпшення благоустрою міста, залучення підприємств, організацій, установ та мешканців м. Прилуки до участі в спільній роботі з благоустрою, озеленення та покращення стану прилеглих та дворових територій, будівель; активізації діяльності органів територіального громадського самоврядування, комітетів самоорганізації населення.
Визначити найкращих завдання не з легких. Члени комісії відвідали садиби конкурсантів, прибудинкові території багатоквартирних будинків, ОСББ, території установ та організацій, звертали увагу на естетику оформлення прилеглої території, оригінальність облаштування квітників і клумб.
Кожний з об’єктів, представлених на конкурс, відрізнявся неповторністю квіткових композицій, елементів благоустрою, демонстрував надзвичайно шанобливе ставлення та любов мешканців до місця, в якому вони проживають та працюють. Дбаючи про добробут та благоустрій прилучани власними руками створюють справжні куточки краси та затишку поблизу адмінбудівлі, на закріплених територіях, формуючи привабливе обличчя нашого міста.
Господарі приватного сектору прикрасили свої домоволодіння різноманітними елементами декору: фігурками тварин, птахів, казкових героїв, декоративними міні-водоймами, альтанками і різнобарвними квітниками.
Після підрахунку балів та довгих обговорень були виділені найкращі серед учасників і визначені переможці конкурсу на найкращий благоустрій території.
Міський голова Ольга Попенко нагородила дипломами та цінними подарунками переможців та учасників конкурсу “Прилуки — місто краси й затишку” наголосивши, що конкурс на кращий благоустрій території – це гарна можливість реалізувати власні таланти та уподобання, а також змінити наше місто на краще.
Номінації, переможці та учасники:
«Кращий благоустрій прилеглої території серед підприємств, установ, організацій міста»:
ПрАТ «А/Т Тютюнова компанія «В.А.Т.-Прилуки» (переможець)
«Кращий благоустрій прилеглої території серед закладів освіти»:
Дошкільний навчальний заклад №9 (переможець)
«Кращий благоустрій літнього майданчика серед закладів громадського харчування»:
ресторан Старий двір (переможець)
«Кращий благоустрій приватної садиби»:
ТКАЧЕНКО Світлана Анатоліївна (переможець І місце)
БІЛОУС Ірина Геннадіївна - (переможець ІІ місце)
ШОСТАК Тетяна Валеріївна (переможець ІІІ місце)
ПАТЕРИЧКО Наталія Олександрівна - (заохочувальний приз)
За інф. сайту Прилуцької міської ради
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).