Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 7 березня, 08:54:49

На Чернігівщині відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача пожежного автомобіля

17.09.2021   10:17Агенцiя

16 вересня у с. Чорнотичі Сосницької селищної ради Корюківського району відбулось урочисте відкриття відремонтованого пожежного депо добровільної пожежної команди та передача громаді пожежного автомобіля "DAF" від гміни Непорент Мазовецького воєводства Республіки Польща.

У заході взяли участь Сосницький селищний голова Андрій Портний, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Чернігівській області полковник служби цивільного захисту Сергій Вишняк, начальник Корюківського районного відділу ГУ ДСНС в області підполковник служби цивільного захисту Євгеній Довгаль, почесні гості та громадськість.

"Хочу привітати всю Сосницьку громаду, мешканці якої спромоглися відновити будівлю пожежного депо та покращити умови несення служби вогнеборців. Окремі слова вдячності хочу висловити нашим польським партнерам за надану допомогу. Впевнений, що цей підрозділ забезпечить надійний та ефективний протипожежний захист населених пунктів, лісових масивів і екологічних систем. Бажаю особовому складу якомога менше тривожних викликів та сухих вам рукавів", - зазначив у своєму виступі Сергій Вишняк.

В ході урочистостей особовий склад добровільної пожежної команди від Андрія Портного отримав ключі та сертифікат на пожежно-рятувальний автомобіль, а також захисне спорядження від польської сторони.

На завершення заходу, всі бажаючі мали змогу оглянути приміщення підрозділу, ознайомитися з технікою та озброєнням рятувальників.

ГУ ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54

Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню

Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37

Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.

Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education

Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19

Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.

Надзвичайні події в області за останню добу 09:47

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини