Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 31 травня, 04:23:31

Упродовж січня-вересня 2012 року від травм, отриманих у побуті загинули 876 осіб

08.11.2012   08:01

Найбільш поширеною причиною загибелі були навмисні самоушкодження (27,2% загальної кількості загиблих у побуті). Порівняно з січнем-вереснем 2011 року, кількість самогубств, зменшилася з 283 до 238 випадків.

На другому місці за розповсюдженістю – випадкові отруєння та дії алкоголю (141 особа або 16,1%), кількість яких збільшилася за рік на 7,6%.

На третьому – нещасні випадки пов’язані з транспортом (106 осіб, або 12,1%). Це на 1,9% більше, ніж у січні-вересні 2011 року. Серед загиблих в результаті транспортних нещасних випадків 42,5% становили пішоходи.

Спостерігалося зменшення кількості загиблих від нещасних випадків, пов’язаних з дією природних факторів у 2,5 раза, внаслідок нападу з метою вбивства чи нанесення ушкодження – на 19,6%, утоплень та занурень у воду під час перебування у відкритій водоймі та внаслідок падіння у відкриту водойму на 4,3%, від нещасних випадків, спричинених дією диму, вогню та полум’я – на 3%.

Четверо людей померли від токсичної дії отруйних речовин у спожитих грибах (у відповідному періоді минулого року-одна людина).

У результаті побутових травм загинули 25 дітей віком 0-14 років. Основними причинами їх смерті були нещасні випадки, пов’язані з транспортом, ушкодження з невизначеним наміром, випадкові утоплення, інші нещасні випадки із загрозою дихання та ушкодження з невизначеним наміром.

Останні новини Чернігівщини

Відновлення роботи велопатрулів. Чернігівська міська рада має прийняти рішення про фінансування цього напрямку 15:45

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 29 травня було погоджено програму забезпечення громадської безпеки та правопорядку на території Чернігова на 2023 рік.

РЛП "Ялівщина" звернувся до Чернігівської міськради для отримання дозволу на знесення аварійних дерев. Питання розглянуть на сесії 15:44

29 травня відбулося засідання погоджувальної ради. Представники депутатських фракцій Чернігівської міської ради ознайомилися з переліком питання, які сформують порядок денний пленарного засідання 32-ї позачергової сесії Чернігівської міської ради VIII скликання, що відбудеться першого червня. До цієї дати вони їх вивчатимуть в депутатських комісіях.

Безпека, робота психологічної служби та функціонування освітньої системи на усіх щаблях: Чернігівщину відвідав Оксен Лісовий 15:40

Вісім різних закладів освіти (садочок, школи, профтех, МАН) в області вчора відвідав Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий. На деяких локаціях його супроводжував начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України

За матеріалами СБУ 15 років тюрми отримав зрадник, який «зливав» до рф дані про оборону північних рубежів України 15:11

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази на ще одного російського агента, який збирав розвіддані про оборону прикордонних районів Чернігівської області.

Всупереч  ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році?

Всупереч ПДР: скільки мільйонів гривень було сплачено у 2023 році? 15:01

Сплата штрафу за перевищення швидкості, неправильний маневр чи паркування є законодавчо визначеним покаранням. Проте відповідати за порушення правил дорожнього руху (ПДР), сплачуючи визначені грошові стягнення,поспішає далеко не кожен.