Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 березня, 17:01:26

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 15 нових випадків COVID-19

13.09.2021   17:22Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 13 серпня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

Найбільше захворілих у Чернігівському районі — 13, в тому числі 11 — у Чернігові. Ще по 1 — у Ніжинському та Прилуцькому районах. Четверо осіб госпіталізовані.

На жаль, маємо три летальних випадки. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

За минулу добу від коронавірусної інфекції в області одужали п’ятеро жителів області: 3 — у Чернігові, 2 — у Ніжинському районі. Одна людина лікувалася у медзакладі.

Загалом на Чернігівщині 59 178 випадків захворювання COVID-19, з них:

– 56 748 пацієнтів одужали;

– 740 — лікуються амбулаторно;

– 156 — перебувають на госпіталізації у медзакладах;

– 1424 летальних випадки;

– 110 осіб померли із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області провели близько 900 досліджень.

За даними МОЗ, для вироблення колективного імунітету від коронавірусу необхідно вийти на рівень 75-80% вакцинованих від загальної кількості населення. Тож вакцинуйтеся! Це убезпечить вас від важкого перебігу хвороби, госпіталізації чи смерті від COVID-19. Записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також – людей поруч.

Останні новини Чернігівщини

Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22

26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.

«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18

«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.

Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12

Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.

Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52

У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.

27 лютого: цей день в Україні і світі

27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50

День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини