На території прикордонних районів Чернігівської та Сумської областей проводитимуть міжрегіональні тактико-спеціальні контрдиверсійні навчання
13-15 вересня Координаційні групи Антитерористичного центру при регіональних підрозділах Служби безпеки України Сумщини та Чернігівщини проводитимуть планові міжрегіональні контрдиверсійні навчання.
Тренування відбуватимуться на території Чернігівського району та прикордонних територій Сумської області в умовах максимально наближених до реальних, із залученням спеціальної техніки та озброєння.
У навчаннях братимуть участь підрозділи СБУ, ЗСУ, Нацгвардії, Нацполіції, Держприкордонслужби, ДСНС, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. Основна мета – відпрацювання алгоритму взаємодії суб’єктів антитерористичної діяльності для ефективного реагування на загрози терористичного й диверсійного характеру.
Під час навчань передбачається тимчасове обмеження пересування людей та руху транспортних засобів; здійснюватиметься перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.
У зв'язку з цим, СБУ звертається до мешканців і гостей регіону з проханням мати при собі документи, що посвідчують особу.
Тренування проходитимуть відповідно до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.
Принагідно СБУ закликає громадян бути пильними.
У разі виявлення підозрілих предметів, отримання інформації щодо осіб, які проявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, транспортних комунікацій, місць масового скупчення людей, просимо повідомляти на гарячу лінію Управління за телефоном (0462) 676-208 та за номером 102.
СБУ звертається до громадян із проханням з розумінням поставитись до можливих обмежень та належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців.
Пресслужба СБ України
в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22
Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.
Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51
Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.
Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20
Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.
У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49
10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.
Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08
Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.